School Competence Centre (SCC)

Door het groeiend gebruik van onze automatiseringssystemen in opleidingen van het technisch onderwijs, heeft SIEMENS Automation&Drives gekozen voor een grotere regionalisering en decentralisatie van de ondersteuning voor deze doelgroep.

In België alleen gebruiken honderden instituten ons automatiseringsmateriaal in hun opleidingen.
Jaarlijks richten wij regionaal tientallen workshops in voor het onderwijs.

Om de overdracht van kennis naar scholen vlot te doen verlopen en om lokaal een eerstelijns ondersteuning te kunnen geven, hebben wij gekozen voor het concept van SCC's of School Competence Centra.
Dit zijn Hogescholen die graag hun competentie in onze Automation&Drives producten ter beschikking stellen van technische scholen uit de regio.
Zij kunnen de scholen helpen bij de integratie van onze producten in hun opleidingen en organiseren regelmatig workshops over onze automatiserings producten.



Hieronder kan u een overzicht vinden van de verschillende SCC samen met de coördinaten van de contactpersonen:

Hogeschool Gent
Industriële Wetenschappen - INWE - TECH
Schoonmeersstraat 52
9000 GENT
Vandekerchove Marianne
tel : 09/243 87 86
fax : 09/243 87 77
marianne.vandekerchove@hogent.be
http://inwe.hogent.be

Hogeschool West-Vlaanderen
Provinciale Industriele Hogeschool
Graaf Karel de Goedelaan 5
8500 KORTRIJK
Capoen Henk
tel : 056/24 12 23
fax : 056/24 12 24
henk.capoen@howest.be
http://www.pih.be

Karel de Grote-Hogeschool
Industriele Wetenschappen en Technologie
Salesianenlaan 30
2660 HOBOKEN
Daens Dominique
tel : 03/820 67 49
fax : 03/828 57 49
dominique.daens@iwt.kdg.be
http://www.kdg.be/praktisch/departementen/industri%C3%ABle-wetenschappen-en-technologie

Katholieke Hogeschool Brugge-Oostende
Industriele Wetenschappen en Technologie - Campus Oostende
Zeedijk 101
8400 OOSTENDE
Vandecasteele Geert
tel : 059/56 90 22
fax : 059/56 90 01
geert.vandecasteele@khbo.be
http://www.khbo.be

Katholieke Hogeschool Limburg
Industriele Wetenschappen en Technologie Campus Diepenbeek
Universitaire Campus, gebouw B
3590 DIEPENBEEK
Claesen Eric
tel : 011/23 07 90
fax : 011/23 07 99
eric.claesen@iwt.khlim.be
http://www.khlim.be

Katholieke Hogeschool Sint-Lieven
Industriele Wetenschappen - Campus Rabot
Gebroeders De Smetstraat 1
9000 GENT
Adams Piet
tel : 09/265 86 10
fax : 09/225 62 69
piet.adams@kahosl.be
http://www.kahosl.be

KU Leuven
Industriële Wetenschappen - Campus Geel
Kleinhoestraat 4
2440 GEEL
Hugo Belmans
tel: 014/56.23.10
fax: 014/58.48.59
hugo.belmans@kuleuven.be
http://www.kuleuven.be

Thomas More Hogeschool
Elektromechanica - Campus Geel
Kleinhoefstraat 4
2440 GEEL
Frank Peeters
tel: 014/56.23.10
fax: 014/58.48.59
frank.peeters@thomasmore.be
http://www.thomasmore.be

Elektromechanica - Campus De Nayer
Jan De Nayerlaan 5
2860 SINT-KATELIJNE-WAVER
Marc Jacobs
tel: 015/31.69.44
fax: 015/31.74.53
marc.jacobs@thomasmore.be
http://www.thomasmore.be

Haute Ecole en Hainaut
Campus Technique (ISIMs)
Avenue Victor Maistriau, 8a
7000 MONS
Scopel Fabrice
tél : +32 (0)65 39 45 27
fax : +32 (0)65 31 30 51
fabrice.scopel@heh.be
http://processim.heh.be

HELMo Institut Gramme
Section Industrie
Quai du Condroz 28
4031 ANGLEUR
Giard Christine
tél : 04/340 34 61
fax : 04/343 30 28
c.giard@heme.be
http://www.helmo.be/localisation/quai_condroz/index.php