Hledáme kandidáty pro oblast logistiky s němčinou a angličtinou!

Máte zájem nastartovat nebo pokračovat svou kariéru v oblasti logistiky? Láká Vás možnost vycestovat přímo k zákazníkovi do Německa a převzít si od něj stávající práci? Rádi byste se stali členy týmu, který se v Praze neustále rozrůstá? Chcete denně využít němčinu i angličtinu?

Pak neváhejte, využijte této příležitosti a připojte se k nám!

Náš tým zabývající se logistikou je téměř nový, veškeré služby poskytujeme teprve od roku 2015. Aktuálně je nás 13 a každý zaměstnanec má možnost stát se expertem na svou činnost. Postupně rosteme, a to je i důvod, proč k sobě hledáme nové kolegy/kolegyně. Jsme rozděleni do menších podtýmů, které se soustředí na jiný typ logistických činností. Nacházíme se v Praze a Ostravě. I tak jsme ale všichni týmoví hráči, a týmovost očekáváme i od nových kolegů/kolegyň. Pokud z oblasti logistiky nemáte praktické zkušenosti, nevadí, do všeho Vás zaškolíme a vše Vás naučíme. Do týmu hledáme ale i zkušené zaměstnance s víceletými zkušenostmi z oblasti logistiky!


O jaké pozice se jedná?

V současné době hledáme nové kolegy na tyto pozice:

 
Pojďte k nám načerpat nové zkušenosti a budujte u nás svou kariéru!

Chcete-li se stát součástí tohoto logistického týmu, pošlete Váš životopis v angličtině na email recruitment.ssc.cz@siemens.com a do předmětu uveďte Logistika s němčinou.

Těšíme se na Vás!

Nevybrali jste si žádnou z výše uvedených pozic? Podívejte se tedy na jiné zajímavé pozice, které jsou aktuálně volné. Nabízíme pozice do oblasti nákupu, účetnictví, reportingu, controllingu, administrativy a mnoho dalších.