Příležitosti pro němčináře v oblasti financí, reportingu a controllingu v Praze

Mátej zájem začít nebo se nadále rozvíjet v oblasti financí? Láká Vás možnost působit v oblasti reportingu a controllingu? Pracujete rádi s čísly a Excelem? Chtěli byste aktivně využívat němčinu a občas i angličtinu?

Pak neváhejte a využijte této příležitosti v rychle se rozrůstajícím týmu. Představujeme Vám oddělení Reporting and Data Consolidation!

Oddělení Reporting and Data Consolidation (RDC) funguje v centru sdílených služeb od roku 2012. V současné chvíli ho tvoří tři týmy, kde pracuje celkem 35 zaměstnanců. Vzhledem k novým a velmi zajímavým projektům rozšiřuje RDC své týmy o několik nových členů, a to jak zkušenějších, tak i bez praxe. Pokud tedy nemáte praxi z oblasti účetnictví, reportingu nebo controllingu, nevadí, vše Vás rádi naučíme. Kandidáti však musí teoreticky účetnictví ovládat, umět dobře s Excelem, mluvit dobře německy a alepoň komunikativně zvládat angličtinu.

Kolegové v RDC týmech zpracovávají a kontrolují data z různých systémů a interních databází (SAP, Esprit a další), které pak podle požadavků svých zákazníků upravují a konsolidují. Vytvořené reporty pak přímo prezentují svým klientům. Tato pozice není jen o práci s daty, ale i o spolupodílení se na controllingových aktivitách jako například budgeting/forecasting nebo přípravě prezentací.

Využijte jedinečné příležitosti přebrat veškeré procesy přímo u zákazníka v Německu! Pokud rádi cestujete, budete mít možnost navštívit zákazníka několikrát do roka. Staňte se i Vy součástí nových projektů! Pojďte k nám načerpat nové zkušenosti pro Vaši budoucí kariéru!

Chcete-li se stát součástí týmu RDC, pošlete Váš životopis v angličtině nebo němčině na email recruitment.ssc.cz@siemens.com a do předmětu uveďte Reporting and Data Consolidation Specialist.

Těšíme se na Vás!