Tools

Siemens Česká republikaSiemens Česká republika

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer
Close share layer

Share this page on...

Školení a semináře

Divize Technologie budov společnosti Siemens pro vás připravila sérii školení a seminářů o novinkách a trendech v regulační technice pro vytápění, větrání a klimatizaci. Přihlásit se můžete na této stránce

 Více

Technická podpora a regionální zastoupení

Výběr z ceníku produktů pro regulaci vytápění a vzduchotechniky

Synco living

Bezdrátový systém nezávislé regulace teploty v jednotlivých místnostech pro rodinné domky nebo byty. Kromě regulace vytápění a ohřevu TUV umožňuje řídit osvětlení, rolety a žaluzie.

 Více

Regulátory pro vytápění a vzduchotechniku

Sortiment aplikačních a univerzálních regulátorů pro aplikace vytápění (kotelny), větrání a klimatizace. Několik úrovní ovládání od nejjednodušších Synco100 až po komplexní řešení Synco700. Rozsáhlá řada ekvitermních regulátorů Albatros pro kotelny a alternativní zdroje tepla. Široký sortiment prostorových termostatů a regulátorů pro různá použití.

Termostaty a regulátory pro různá použití  HomeControl - intuitivní a jednoduché dálkové ovládání regulátorů topení, větrání a klimatizace

„HomeControl“ je efektivní nástroj na snížení spotřeby energie v budovách. Intuitivní a jednoduché dálkové ovládání regulátorů topení, větrání a klimatizace pomocí jedné aplikace. Před cestou na svoji chalupu tak můžete například dálkově zapnout topení a po jejím opuštění opět zajistit, aby vše bylo přepnuto zpět do ochranného a energeticky úsporného režimu. Aplikace je dostupná zdarma na App Store nebo pro přístroje s operačním systémem Android na Google Play.