Close share layer

Share this page on...

TZ: Brněnský Siemens poráží ruskou konkurenci

Brněnský Siemens dodá pro jeden z největších ruských hutních kombinátů, firmu Uralsteel, turbínu o výkonu 22MW, která nahradí dosud pracující turbínu z roku 1976. Siemens zvítězil v soutěži i nad původním výrobcem zařízení, domácí ruskou firmou NZL.

 Více

TZ: SIemens dodá turbíny do Thajska

• Celkový objem zakázky přesahuje 8 miliard korun

• Malí výrobci energie využijí podpůrný vládní program

• Celkový výkon spalovacích turbín je více než 1000 MW, parních 210 MW

 Více

TZ: Brněnské turbíny dobyly Izrael

Brněnský Siemens dodá průmyslovou parní turbínu pro kombinovaný cyklus o výkonu120 MW pro izraelskou cementárnu Nesher Cement Ramla Plant firmy Mashav Initiating and Development Ltd. Po dvanácti letech se tak brněnské turbíny opět vrací na izraelský trh.

 Více

TZ: Brněnské turbíny oslavily další rekordní rok

Brněnský závod Siemens na výrobu a servis průmyslových parních turbín má za sebou další mimořádně úspěšný rok. Závod i přes pokračující hospodářskou stagnaci v Evropě realizoval rekordních 66 turbín a počet zaměstnanců zvýšil na osm set. V roce 2012 investoval v Brně více než 170 milionů korun.

 Více

TZ: Brněnští bezdomovci opraví zahradu pod Špilberkem

Siemens Fond pomoci v jarním brněnském kole rozdělil 250 000 korun mezi projekty neziskových organizací Jihomoravského kraje. Největší částka putovala Nadaci Partnerství na výstavbu letní učebny a venkovní kuchyně pro děti základních škol v Otevřené zahradě pod Špilberkem. Do výstavby a později i do hospodaření na pozemku se zapojí i bezdomovci žijící v improvizovaných chatách v okolí. Stavba začala tento týden.

 Více

Certifikáty ISO

Certifikáty ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, BS OHSAS 18001:2007

 Certifikát ke stažení

Osvědčení EKO-KOM a.s. o sdruženém plnění

Kontakt

Siemens, s.r.o. 

Tel.: +420 800 909 090
Fax: +420 233 031 112

 siemens.cz@siemens.com

Odštěpný závod Industrial Turbomachinery
Olomoucká 7/9
618 00 Brno

Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery

závod nabízí široké spektrum průmyslových parních turbín s výkonem do 150 MW pro všechny typy aplikací. Našim zákazníkům nabízíme taková řešení, která splňují vysoké nároky na účinnost a spolehlivost, stejně jako požadavky na procesní páru. Za vývoj turbínové řady
SST-300 obdržela naše společnost čestné uznání v soutěži Inovace roku 2007. Za dobu více než stoleté historie jsme dodali více než 4240 parních turbín do 66 zemí světa.


Díky optimálnímu poměru ceny a výkonu dosahují naši zákazníci minimálních celkových nákladů na investici a provoz turbíny po celou dobu její životnosti. Našim zákazníkům nabízíme kompletní služby od technické pomoci při plánování investic, přes konstrukční řešení, výrobu, montáž, expedici, uvedení do provozu, zaškolení personálu a záruční i pozáruční servis.

Typické aplikace

  • průmyslové a městské teplárny

  • spalovny odpadu a biomasy

  • těžba ropy a plynu (pohony generátorů a kompresorů)

  • chemický a petrochemický průmysl (pohony generátorů a kompresorů)

  • papírenský průmysl

  • cukrovary

  • paroplynové cykly

  • kogenerace

  • elektrárnyDalší informace

Siemens, s.r.o., se sídlem Praha 13, Siemensova 1, PSČ: 155 00, IČ: 002 68 577, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 625, jejímž jménem jednají jednatelé Ing. Eduard Palíšek, Ph.D., MBA, a Dipl.-Kfm. Rudolf Fischer.

Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery, se sídlem Brno, Olomoucká 7/9, PSČ 618 00, je zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl A, vložka 25372.
Vedoucí odštěpného závodu je Ing. Vladimír Štěpán, MBA.