Про нас

Siemens AG (Берлін і Мюнхен) - це міжнародний технологічний концерн, який протягом більш ніж 165 років є синонімом технічної неперевершеності, інновацій, якості, надійності та глобальної присутності. Компанія працює більш ніж у 200 країнах, приділяючи особливу увагу напрямками електрифікації, автоматизації та діджіталізаціі.  Один з найбільших в світі виробників енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій, Siemens є лідером в області будівництва морських вітряних турбін і є провідним постачальником турбін комбінованого циклу для вироблення електроенергії, а також рішень з передачі електроенергії, рішень для інфраструктури та автоматизації, а також приводів і програмних рішень для промисловості.

ДП "Сіменс Україна" (з 100%-ою іноземною інвестицією) – одна з провідних технологічних компаній України. Постачає обладнання, технології та комплексні рішення для ключових галузей української економіки: промисловості, енергетики, транспорту та охорони здоров'я. Компанія "Сіменс Україна” була заснована у 1997 році. З 1992 по 1997 рік в Україні діяло офіційне представництво Siemens AG. Центральний офіс компанії знаходиться в Києві; регіональні філії діють у Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та Кривому Розі. У компанії працює близько 160 осіб.

Система управління якістю ДП «Сіменс Україна» сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000.