Соціальні програми

Smart City Club

Smart City – технології розумного міста

Проект покликаний розповісти жителям українських мегаполісів, як зробити їх міста чистішими і кращими для життя. Ми говоримо про новітні технології у сфері енергозбереження, очищення води і повітря, будівництва будівель, громадському транспорті, утилізації відходів, безпеки, охорони здоров'я, а також знайомимо з кращими реалізованими прикладами еко-проектів Siemens у найбільших мегаполісах планети.


Покоління 21

Покоління 21

Наша ініціатива «Покоління 21» є великою довгостроковою освітньою програмою підтримки обдарованих дітей та юнацтва.

Освіта - це одна з центральних потреб людей і передумова для особистого та суспільного розвитку. Економічне майбутнє будь-якого суспільства значною мірою залежить від якості природничо-наукового і технічної освіти. Тому ми як соціально-відповідальна компанія надаємо підтримку освітнім програмам та ініціативам у сфері освіти, науки і техніки, а також робимо внесок у розвиток обдарованої молоді.


Турботливі руки

Турботливі руки

Для вирішення різних соціальних проблем суспільства в 2005 році була заснована глобальна корпоративна програма «Турботливі руки».

Наш комерційний успіх зобов'язує нас робити свій внесок у розвиток регіонів і давати суспільству щось натомість. І ми послідовно дотримуємося цього принципу, втілюючи його в життя через спонсорство, благодійність, нашу продукцію та ноу-хау. Для вирішення різних проблем суспільства в 2005 році була заснована глобальна корпоративна програма «Турботливі руки».

При виборі проектів ми спираємося на такі критерії, як перспективність, прозорість, довгостроковість. Це означає, що вибирані нами проекти повинні в довгостроковій перспективі покращувати умови життя. Шанси на успіх цих проектів повинні бути високими, а результати - піддаватися перевірці. Вибрані проекти і партнери мають приносити користь дітям, молоді або соціально обділеним людям.


Підтримка культури і мистецтва

Підтримка культури і мистецтва

Культура є важливим аспектом соціальної ідентичності та суспільного життя: чи йде мова про культурну спадщину, чи про сучасну багатогранність культурного життя країн, регіонів, міст і громад. Підтримуючи культуру і мистецтво, ми сприяємо задоволенню суспільних потреб та спрямувань. Таку підтримку ми надаємо у всіх країнах, де працює «Сіменс». Цей наш внесок у посилення привабливості регіонів і міст приносить користь, як суспільству, так і нашій компанії.