Турботливі руки

Турботливі руки

Для вирішення різних соціальних проблем суспільства в 2005 році була заснована глобальна корпоративна програма «Турботливі руки».

Наш комерційний успіх зобов'язує нас робити свій внесок у розвиток регіонів і давати суспільству щось натомість. І ми послідовно дотримуємося цього принципу, втілюючи його в життя через спонсорство, благодійність, нашу продукцію та ноу-хау. Для вирішення різних проблем суспільства в 2005 році була заснована глобальна корпоративна програма «Турботливі руки».

При виборі проектів ми спираємося на такі критерії, як перспективність, прозорість, довгостроковість. Це означає, що вибирані нами проекти повинні в довгостроковій перспективі покращувати умови життя. Шанси на успіх цих проектів повинні бути високими, а результати - піддаватися перевірці. Вибрані проекти і партнери мають приносити користь дітям, молоді або соціально обділеним людям.

За час існування програми «Сіменс Україна» підтримав низку ініціатив, серед яких:

  1. Підтримка проведення профілактичних заходів фондом «Порятунку дітей та підлітків України від наркотиків»

  2. Волонтерська та фінансова підтримка табору для тимчасового проживання та психологічної реабілітації дітей-переселенців «Лісова застава» (БФ «Національне відродження»)

  3. Допомога в реалізації проекту «Відпочинок в Австрії для 200 дітей-переселенців зі Східної України» (БФ «СОС Дитячі Містечка Україна» за підтримки посольства Австрії та торгової Місії посольства Австрії)

  4. Підтримка «Щорічного благодійного ярмарку», організованого БО «Міжнародний жіночий клуб Києва», спрямованого на збір коштів на допомогу дитячим будинкам та іншим соціальним проектам.