Покоління 21

Наша ініціатива «Покоління 21» є великою довгостроковою освітньою програмою підтримки обдарованих дітей та юнацтва.

Освіта - це одна з центральних потреб людей і передумова для особистого та суспільного розвитку. Економічне майбутнє будь-якого суспільства значною мірою залежить від якості природничо-наукового і технічної освіти. Тому ми як соціально-відповідальна компанія надаємо підтримку освітнім програмам та ініціативам у сфері освіти, науки і техніки, а також робимо внесок у розвиток обдарованої молоді.


1.Програма «Наука для бізнесу»

1.Програма «Наука для бізнесу»

Програма є практичним втіленням нової концепції взаємодії освіти і бізнесу на ринку висококваліфікованої праці. Цей проект - інвестиційна ініціатива компанії «Сіменс Україна» у сфері вищої технічної освіти, яка надає Україні реальний шанс зайняти гідне місце на світовій карті центрів провідних знань і технологій.

S2B - це об'єднання зусиль і фінансових можливостей концерну Siemens, Німецької служби академічних обмінів (DAAD), Магдебурзького університету імені Отто фон Геріке та провідних вищих навчальних закладів України, спрямованих на підготовку в Україні висококваліфікованих технічних фахівців. На сьогоднішній день програма S2B охоплює провідні технічні вузи країни: НТУ «Харківський політехнічний інститут», Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та Одеського національного політехнічного університету.

Програма S2B передбачає підготовку висококваліфікованих технічних фахівців для «Сіменс Україна» і компаній-партнерів, в рамках якої її учасники вивчають різні технічні дисципліни (наприклад, електромеханікові, технології автоматизації) на базі продуктів Siemens, а також іноземні мови. За час 6-місячної практики в різних департаментах концерну «Сіменс» в Німеччині учасники програми знайомляться із західним менеджментом і специфікою роботи у сфері сучасних високотехнологічних бізнесів.


2.Підтримка щорічної літньої школи КПІ «Досягнення сучасної математики, інформатики та фізики» AACIMP

2.Підтримка щорічної літньої школи КПІ «Досягнення сучасної математики, інформатики та фізики» AACIMP

З 2005 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» за підтримки ДП «Сіменс Україна» щорічно проходить відкрита літня школа-семінар для студентів, аспірантів та молодих вчених «Досягнення сучасної математики, інформатики та фізики» AACIMP. Під час Літньої Школи учасники знайомляться з сучасними науковими досягненнями в галузі математики, фізики, природознавства, актуальних питань розвитку сучасних інформаційних технологій та інформатики, наукової журналістики.


3.Підтримка стипендіальної програми Alpbach Forum для внутрішньо переміщених осіб

3.Підтримка стипендіальної програми Alpbach Forum для внутрішньо переміщених осіб

У 2015 р. громадська організація «Київська ініціативна група Альпбаха» провела конкурс на надання стипендії для участь у престижному європейському Alpbach Forum серед внутрішньо переміщених осіб.

Розуміючи важливість розвитку освіти та міжнародного співробітництва, а також необхідності підтримки талановитої молоді, що опинилася в складних умовах, компанія «Сіменс Україна» виступила одним із спонсорів ініціативи.

За підсумками відбору серед 115 претендентів були визначені 13 переможців стипендіального конкурсу.