24 лютого 2017 р.

Пошаровий  друк: Siemens використовує інноваційну технологію для виробництва газових турбін

Пошаровий друк може виявитися новою ключовою технологією. Наприклад, він відкриває нові привабливі перспективи у виробництві газових турбін. Саме тому Siemens одним з перших інвестує в цю інноваційну технологію і зараз фінансує впровадження цієї технології в широке промислове виробництво. Пошаровий друк - одна з форм технологій адитивного виробництва, де тривимірний об'єкт створюється шляхом накладання послідовних шарів матеріалу (друку, вирощування) за даними цифрової моделі. Друк здійснюється спеціальним пристроєм — 3D-принтером, який забезпечує створення фізичного об'єкта шляхом послідовного накладання пластичного матеріалу на основі віртуальної 3D-моделі. 3D-принтери, як правило, швидші, більш доступні і простіші у використанні, ніж інші технології адитивного виробництва. Таким чином, з порошкових матеріалів створюються високоточні деталі. Siemens є піонером у сфері використання промислового 3D друку і вже застосовує цю технологію для швидкого створення прототипів. Крім того, компанія в даний час розробляє рішення для серійного виробництва форсунок газотурбінних пальників і ремонту головок пальників. І зовсім недавно Siemens здійснив черговий прорив: перші газотурбінні лопаті, створені за технологією пошарового друку, успішно пройшли експлуатаційні випробування в умовах повного навантаження.

24 лютого 2017 р.

Штучний інтелект у кожному пальнику

Завдяки штучному інтелекту на основі нейронної мережі (ІІ), який було розроблено Siemens Corporate Technology (CT), процеси горіння в головній газовій турбіні компанії постійно оптимізуються. Технологи навчилися безперервно регулювати клапани, що дозволило оптимізувати процес згоряння, знизити викиди і знос деталей. Відділ обслуговування електрогенеруючих підприємств Siemens в даний час вперше використовує спільну технологію на клієнтському обладнанні для найбільшої і найсучаснішої стаціонарної газової турбіни Siemens.

24 лютого 2017 р.

Імітаційна модель зберігає двигуни

Перегрів може пошкодити електродвигуни. Новий симулятор контролює роботу і повідомляє користувачам, якщо двигун наближається до граничної температури, тим самим підвищуючи термін експлуатації.