Tools

Новини за 2017 рік

2017

13 червня 2017 р.

Майбутнє почалося вчора

Цифрова революція в промисловості неминуча. Підприємства збільшують свій прибуток за рахунок підвищення продуктивності і гнучкості процесів, а також скорочення часу вводу продукції на ринок. Клієнти при цьому отримують більш якісний продукт, виготовлений за індивідуальними параметрами.

8 червня 2017 р.

Заява компанії Siemens щодо Паризької угоди

Компанія Siemens взяла на себе зобов'язання вдвічі скоротити кількість викидів вуглекислого газу до 2020 року і досягти нейтрального рівня викидів до 2030 року.

2 червня 2017 р.

Учбовий центр ДП «Сіменс Україна» у Львові.

Сіменс Україна дбає про своїх клієнтів та пропонує їм всебічну підтримку протягом всього життєвого циклу промислового обладнання: починаючи від технічних консультацій на етапі вибору устаткування для систем автоматизації та закінчуючи навчанням роботі з обладнанням та сервісною підтримкою під час експлуатації готових систем.

31 травня 2017 р.

Сорок шість компаній підписали декларацію про доброчесність

Рада бізнес-омбудсмена за підтримки Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) представила Всеукраїнську мережу доброчесності і комплаєнса - нову ініціативу для бізнесу, що прагне працювати прозоро.

20 квітня 2017 р.

Менеджмент по-німецьки

Томас Штюмер, комерційний директор DP Siemens Ukraine розповідає про те, що означає, управління по-німецьки, і чим відрізняється український менеджмент від німецького.

29 березня 2017 р.

3D-принтер

Колумбійська компанія Conconcreto виготовляє принтера з використанням технології SINUMERIK компанії Siemens.

29 березня 2017 р.

Промисловий накопичувач енергії

«Зелена» енергія накопичується у формі гарячого повітря в каменях, які, за необхідності, віддають тепло генератора. Експерти з департаменту Corporate Technology вдосконалили цю інноваційну технологію.

29 березня 2017 р.

Офіційна зустріч в Білому Домі: CEO Siemens AG Джо Кезер і Канцлер Німеччини Ангела Меркель здійснили офіційний візит в США , де зустрілись з Президентом Дональдом Трампом.

Під час зустрічі з Президентом Дональдом Трампом, яка відбулася 17 березня, Виконавчий директор Siemens AG Джо Кезер підтвердив серйозні наміри щодо зміцнення та розширення виробничої бази в Америці.

20 березня 2017 р.

10-та зустріч у форматі «Сніданок з Київ -Пост»  про стратегії для забезпечення безперервності бізнесу

10-та зустріч у форматі «Сніданок з Київ -Пост»  зібрала 17 ділових і урядових лідерів, щоб поговорити про стратегії для забезпечення безперервності бізнесу та планування заходів стійкого функціонування.

20 березня 2017 р.

Форум «Корупція і комерційне шахрайство: методи протидії та комплаєнс - стратегії»

Кілька тижнів тому відбувся форум, присвячений питанням комплаєнса. Цей захід є найбільшою подією з даної проблематики в Україні та щорічно збирає більше 190 топ менеджерів, керівників підрозділів, відповідальних за боротьбу з корупцією шахрайством.

20 березня 2017 р.

Парламентське стажування в Україні

Минулого тижня з нагоди започаткування Програми стажування німецької молоді у Верховній Раді України, y помешканні Постійного заступника Посла Німеччини в Україні пана Вольфґанґа Біндзайля відбувся прийом.

24 лютого 2017 р.

Адитивне виробництво: Siemens використовує інноваційну технологію для виробництва газових турбін

Адитивне виробництво (АВ) може виявитися новою ключовою технологією. Наприклад, він відкриває нові привабливі перспективи у виробництві газових турбін. Саме тому Siemens одним з перших інвестує в цю інноваційну технологію і зараз фінансує впровадження цієї технології в широке промислове виробництво. АВ - одна з форм технологій адитивного виробництва, де тривимірний об'єкт створюється шляхом накладання послідовних шарів матеріалу (друку, вирощування) за даними цифрової моделі. Друк здійснюється спеціальним пристроєм — 3D-принтером, який забезпечує створення фізичного об'єкта шляхом послідовного накладання пластичного матеріалу на основі віртуальної 3D-моделі. 3D-принтери, як правило, швидші, більш доступні і простіші у використанні, ніж інші технології адитивного виробництва. Таким чином, з порошкових матеріалів створюються високоточні деталі. Siemens є піонером у сфері використання промислового 3D друку і вже застосовує цю технологію для швидкого створення прототипів. Крім того, компанія в даний час розробляє рішення для серійного виробництва форсунок газотурбінних пальників і ремонту головок пальників. І зовсім недавно Siemens здійснив черговий прорив: перші газотурбінні лопаті, створені за технологією АВ, успішно пройшли експлуатаційні випробування в умовах повного навантаження.

24 лютого 2017 р.

Штучний інтелект у кожному пальнику

Завдяки штучному інтелекту на основі нейронної мережі (ІІ), який було розроблено Siemens Corporate Technology (CT), процеси горіння в головній газовій турбіні компанії постійно оптимізуються. Технологи навчилися безперервно регулювати клапани, що дозволило оптимізувати процес згоряння, знизити викиди і знос деталей. Відділ обслуговування електрогенеруючих підприємств Siemens в даний час вперше використовує спільну технологію на клієнтському обладнанні для найбільшої і найсучаснішої стаціонарної газової турбіни Siemens.

24 лютого 2017 р.

Імітаційна модель зберігає двигуни

Перегрів може пошкодити електродвигуни. Новий симулятор контролює роботу і повідомляє користувачам, якщо двигун наближається до граничної температури, тим самим підвищуючи термін експлуатації.

20 лютого 2017 р.

Інтегроване управління транспортом

Зростаючий попит на транспортні послуги, велике число інноваційних пропозицій і збільшення обсягу даних підвищують ступінь складності транспортних систем. Інтелектуальні стратегії дозволять успішно запобігти виникненню пов'язаних з цим труднощами.

20 лютого 2017 р.

Електроенергія для планети

Попит на електроенергію до 2060 року подвоїться.

8 лютого 2017 р.

«Сіменс» підбив підсумки 1-го кварталу 2017 фінансового року.

У Мюнхені оголошено офіційні підсумки діяльності концерну «Сіменс АГ» за перший квартал 2017 фінансового року (жовтень - грудень 2016 р.)

8 лютого 2017 р.

Швидше, краще, дешевше

Цифрові технології інформаційного моделювання будівель вже здійснили революцію у будівельній галузі. На черзі - міське планування.

26 січня 2017 р.

Нагорода для Siemens

Siemens отримав перше місце у сфері сталого розвитку.