Close share layer

Share this page on...

Mohlo by vás zajímat:

Vize, hodnoty a strategie

  


Odpovědné podnikání

Tento princip slouží nejen jako známka kvality a profesionality, ale také jako morální kompas, který nás naviguje správným směrem při obchodních rozhodnutích. Dodržujeme zákony a ctíme nejvyšší etické standardy. To samé vyžadujeme od svých zákazníků a obchodních partnerů. Chováme se vnímavě vůči svému okolí. Pomáháme chránit životní prostředí a jsme společensky odpovědnou firmou.

Špičkový výkon

Dáváme si vysoké cíle a hledáme vždy nejefektivnější a nejúčelnější cestu jak jich dosáhnout. Špičková kvalita a výkon je u nás výsledkem týmové práce a podpory osobního a profesního rozvoje našich zaměstnanců. Průběžně pracujeme na zdokonalování svých procesů a činností při současném sledování zákaznických potřeb, abychom byli v každém okamžiku schopni jim poskytnout ty nejlepší produkty, služby a poradenství.


Inovativní přístup

Siemens je synonymem pro inovativní přístup. Inovacemi odpovídáme na otázky současného světa a přinášíme jejich řešení. Naše technologie udávají trend a určují směr vývoje v oblastech našeho podnikání. Naše inovace dosahují světové úrovně, ale jejich úspěch měříme až na základě úspěchu našich zákazníků. Díky inovacím a vizionářskému přístupu nabízíme našim zákazníkům unikátní řešení s vysokou přidanou hodnotou. To vše s důrazem na trvale udržitelný rozvoj lidstva a celé planety.