Tools


Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

SIMIT – Virtuální uvádění do provozu s nástroji SIMIT

Základní informace

Dovolujeme si Vás pozvat na speciální seminář věnovaný simulační platformě Simit, který se bude konat 22. července od 9:00 – 14:00 hod. v Parkhotelu Plzeň, v salonku Alto, na adrese U Borského parku 31, Plzeň. Vzácným hostem bude produktový specialista na simulační platformu Simit Bernhard Ifflaender.

Simulační platforma Simit je flexibilní nástroj určený pro testování a virtuální uvádění do provozu programů běžících na platformě Simatic. Tento software se využívá pro modelování a tzv. real-time simulaci vstupů/výstupů, zařízení i procesů v provozu a zajišťuje tak vytvoření bezchybného automatizačního programu již v kanceláři projekční firmy. Simit podporuje projekty s automaty Simatic S7 a PCS 7 a komunikace přes Profinet a Profibus. Pro virtuální uvádění do provozu není potřeba žádný hardware, protože chování automatu lze plně emulovat.

Díky platformě Simit lze výrazně zkrátit čas potřebný pro uvádění do provozu a testování, a tím snížit náklady na projekt. Dále je platforma vhodná například pro realizaci školících center pro operátory a údržbu.

Upozorňujeme, že seminář probíhá v anglickém jazyce.Občerstvení během přestávek a oběd budou zajištěnyv místě konání akce. Parkování u hotelu zdarma.

Termín

  • 22.7. - Plzeň - Parkhotel Plzeň, U Borského parku 31