Komplexní řešení budov

Komplexní řešení budov od společnosti Siemens pro inteligentní budovy – pro vyšší hodnotu a efektivitu budov.

Narozdíl od minulosti musí současné budovy splňovat celou řadu různých kritérií. Technologie budov obsahuje oblasti jako automatizace budov, požární a bezpečnostní systémy, osvětlení a nízkonapěťový rozvod energie, které tvoří srdce programu Total Building Solutions od společnosti Siemens. Víme jak efektivně koordinovat všechny tyto oblasti a učinit tak budovy bezpečnějšími, komfortnějšími, hospodárnějšími a efektivnějšími. To zahrnuje vytvoření individuálních scénářů, jejich testování a závěrečnou certifikaci dle nejpřísnějších Siemens standardů. Díky tomu jsme schopni garantovat bezchybnou funkčnost a vzájemnou kompatibilitu. Siemens zajišťuje 24/7 podporu pro plánování, implementaci, provoz a modernizaci Vašich budov včetně údržby – to vše ve více než 50 zemích po celém světě.


Systémy měření a regulace

Siemens nabízí kompletní automatizaci budov pro veškeré technické aplikace a každou oblast použití. Systémy pro vytápění, vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení jsou ideálně sladěny a přinášejí Vám nejen minimální instalační a provozní náklady, ale také vysokou provozní spolehlivost.


Požární a bezpečnostní systémy


Společnost Siemens na území České republiky nabízí komplexní dodávky elektrických bezpečnostních systémů v těchto odvětvích - elektrická požární signalizace, stabilní hasicí systémy, detekce plynu, elektrická zabezpečovací signalizace, kontrola vstupu, průmyslová televize, nadstavbové systémy pro bezpečnostní aplikace. V případě zájmu jsme schopni dodat výše uvedené systémy „na klíč“, tzn. počínaje navržením jednotlivých systémů, vypracování projektové dokumentace jednotlivých stupňů, přes montáž a uvedení do provozu až po pravidelné kontroly a revize včetně záručního a pozáručního servisu. Pokud to zákazník potřebuje, zajišťujeme prostřednictvím subdodavatelů kompletní dodávky slaboproudých systémů i z jiných oblastí.


Servis, údržba, upgrade systémů


Advantage services je chráněná značka celosvětové koncepce modulárního servisního programu společnosti Siemens. Obsahuje na 40 uživatelsky orientovaných modulů v osmi skupinách. Jeho nasazení zákazníkům sníží provozní náklady, zvýší spolehlivost a ochrání jejich investice.