Close share layer

Share this page on...Synco living

Bezdrátový systém nezávislé regulace teploty v jednotlivých místnostech pro rodinné domky nebo byty. Kromě regulace vytápění a ohřevu TUV umožňuje řídit osvětlení, rolety a žaluzie.

 Více

Výběr z ceníku produktů pro regulaci vytápění a vzduchotechniky

Regionální zastoupení a technická podpora

Školení a semináře

Divize Technologie budov společnosti Siemens pro vás připravila sérii školení a seminářů o novinkách a trendech v regulační technice pro vytápění, větrání a klimatizaci. Přihlásit se můžete na této stránce

 Více

Portál HVAC Integrated Tool ( HIT )

Aplikace Old2New

On-line databáze pro náhradu HVAC produktů společností Landis & Gyr, Staefa Control System a Landis & Staefa, které se již nevyrábějí novými výrobky. Obsahuje obrázky, detailní popis náhrady a odkaz na nový produkt. K dispozici též zdarma v Apple App Store!

 Old2New

 Old2New Apple App Store

Klasifikace regulátorů a termostatů ve smyslu Směrnice EU č. 811/2013 a 813/2013

Produkty pro měření a regulaci

Nízká spotřeba energie díky spolehlivým a přesným produktům.

Produkty od společnosti Siemens snižují efektivně provozní náklady díky své vysoké energetické účinnosti. Díky tomu můžete dosáhnout úspory až do výše 30% - při zachování stejného tepelného komfortu v místnosti. Portfolio produktů Siemens z oblasti měření a regulace nabízí ucelenou řadu HVAC systémů a produktů pro veškeré oblasti použití a technické aplikace. Jednotlivé produkty jsou optimálně sladěny a přinášejí Vám nejen minimální instalační a provozní náklady, ale také vysokou provozní spolehlivost.


Regulátory pro vytápění a vzduchotechniku


Sortiment aplikačních a univerzálních regulátorů pro aplikace vytápění (kotelny), větrání a klimatizace. Několik úrovní ovládání od nejjednodušších Synco100 až po komplexní řešení Synco700. Rozsáhlá řada ekvitermních regulátorů Albatros pro kotelny a alternativní zdroje tepla. Široký sortiment prostorových termostatů a regulátorů pro různá použití.

Ventily a pohony


Společnost Siemens s.r.o. dodává na český trh regulační nebo bezpečnostní uzavírací ventily se závitovým nebo přírubovým připojením k potrubí pro vytápění, chlazení, větrání a klimatizaci a pro systémy centralizovaného zásobování teplem pro uzavřené i otevřené okruhy. Regulované médium může být voda, voda s nemrznoucími i antikorozními příměsemi, olej, sytá i přehřátá pára. Teploty média mohou být od -25 do +220°C, se speciální ucpávkou a tepelným oddělovačem až do +350°C. Pro regulaci prostorové teploty v jednotlivých místnostech nebo zónách jsou dodávány termostatické ventily a minikombiventily.


Frekvenční měniče


Jako celosvětově významný dodavatel výrobků pro aplikace v oblasti vzduchotechniky a vytápění vyvinula společnost Siemens řadu frekvenčních měničů SED2. Tyto frekvenční měniče byly vyvinuty speciálně pro použití v administrativních budovách a nemocnicích, kde je kladen maximální důraz na co nejnižší rušení zpět do sítě. Řada pokrývá rozsah výkonů od 0,37 do 90 kW, vyniká jednoduchou obsluhou a snadným uváděním do provozu.


Termostaty a čidla


Sortiment čidel Symaro určené pro vyhodnocení a regulaci aplikací vytápění, větrání a klimatizace. Provedení pro všechny běžné způsoby montáže se standardními výstupy jako Ni1000, Pt100, 0..10V, 0..20mA, dvoustavový výstup a další.
 
 


Měření tepla a průtoku


Sortiment měřičů tepla a chladu s mechanickým a ultrazvukovým principem měření průtoku. Klasické vodoměry na teplou a studenou vodu s možností impulzního výstupu. Komplexní systém rozúčtování tepla a měření spotřeb včetně unikátního bezdrátového přenosového systému Siemeca.
 
 
 
 
 
 


Servopohony VZT klapek


Součástí nabídky společnosti Siemens jsou také velmi přesné a spolehlivé servopohony vzduchotechnických klapek. Servopohony vynikají odolným robustním krytem a nízkou spotřebou energie. S vývojem nových typů servopohonů a příslušenství stále zvětšujeme široké portfolio použití v nejrůznějších typech aplikací.“