Stránky pro výrobce zařízení pro technologie budov

Novinky

Vzdálené ovládání a správa zařízení Siemens pro technologie budov v mobilních zařízeních je s Inthouse realitou


Představujeme vám novou aplikaci Inthouse App pro vzdálené ovládání všech zařízení, které využívají Siemens regulátory Climatix. Jedná se o řešení především pro výrobce kotlů, výměníkových stanic, vzduchotechnických jednotek a dalších zařízení pro technologie budov, kteří nyní mohou svým zákazníkům nabídnout jednoduché vzdálené ovládání a správu koncových zařízení.
V blízké budoucnosti vám nabídneme též řešení zařízení Inthouse Access Point, které zaručuje ještě jednodušší a maximálně bezpečné připojení z jakéhokoliv místa na světě a také připojení nižších řad regulátorů přes rozhraní ModBus RTU.

Mobilní aplikace Inthouse App s multi-jazykovou podporou je plně konfigurovatelná, a to včetně nastavení barevných schémat, ikon, obrázků, vytváření uživatelských předvoleb a výběru oblíbených ovládacích prvků. Vzdálené automatické aktualizace aplikace i uživatelské konfigurace jsou samozřejmostí.

Software Inthouse je jedinečný svým rychlým a jednoduchým uvedením do provozu i snadnou údržbou. Při uvádění do provozu je potřeba zadat pouze ID konfigurace do mobilního zařízení a zvolit způsob připojení.  Časová náročnost vytvoření nové konfigurace aplikace zabere pouze několik desítek minut, a to bez jakékoli znalosti programování. Ke konfiguraci se používá jednoduchý počítačový konfigurační nástroj Inthouse Studio, ve kterém se zobrazí struktura aplikace v regulátoru Climatix a prostřednictvím funkce Drag & Drop se vybrané datové objekty propojí s vybranými grafickými ikonami. Export konfigurace pro více uživatelů je pak možné zvládnout na pár kliků myší.

Výrobci mohou tuto vizualizaci získat přímo od společnosti Siemens. Koncoví uživatelé musí žádat o tuto aplikaci u výrobce zařízení, jehož součástí je Siemens regulátor Climatix. Aplikace funguje na všech mobilních zařízeních s operačním systémem Android 4 a novějších. V roce 2017 je plánováno spuštění aplikace pro iOS.

Výhody aplikace:

* Jednoduché ovládání odkudkoliv
* Maximálně bezpečné připojení
* Multijazyková podpora
* Plně konfigurovatelné
* Automatické aktualizace
* Jednoduché uvedení do provozu a snadná údržba

Více najdete na webových stránkách:
www.siemens.cz/inthouse