Tools

Siemens Česká republikaSiemens Česká republika

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer
Close share layer

Share this page on...

Výběr z ceníku produktů pro regulaci vytápění a vzduchotechniky

Synco living

Bezdrátový systém nezávislé regulace teploty v jednotlivých místnostech pro rodinné domky nebo byty. Kromě regulace vytápění a ohřevu TUV umožňuje řídit osvětlení, rolety a žaluzie.

 Více

Regionální zastoupení a technická podpora

Klasifikace regulátorů a termostatů ve smyslu Směrnice EU č. 811/2013 a 813/2013

Regulátory pro vytápění a vzduchotechniku

Sortiment aplikačních a univerzálních regulátorů pro aplikace vytápění (kotelny), větrání a klimatizace. Několik úrovní ovládání od nejjednodušších Synco100 až po komplexní řešení Synco700. Rozsáhlá řada ekvitermních regulátorů Albatros pro kotelny a alternativní zdroje tepla. Široký sortiment prostorových termostatů a regulátorů pro různá použití.

Termostaty a regulátory pro různá použití  


Chytrý termostat - RDS110

Chytrý termostat s možností ovládání přes mobilní aplikaci. Chytrý termostat RDS110 je určen pro řízení topných systémů Lze jej ovládat buď přímo pomocí dotykového displeje, nebo přes intuitivní mobilní aplikaci Smart Thermostat RDS. Aplikace umožňuje plné ovládání a monitoring vašeho chytrého termostatu odkudkoliv a kdykoliv.
Více informací zde.HomeControl IC - zjednodušené dálkové ovládání regulátorů topení, větrání a klimatizace

„HomeControl IC“ je efektivní nástroj na snížení spotřeby energie v budovách. Intuitivní a jednoduché dálkové ovládání regulátorů topení, větrání a klimatizace pomocí jedné aplikace. Před cestou na svoji chalupu tak můžete například dálkově zapnout topení a po jejím opuštění opět zajistit, aby vše bylo přepnuto zpět do ochranného a energeticky úsporného režimu. Aplikace je dostupná zdarma na App Store nebo pro přístroje s operačním systémem Android na Google Play.