Tools

Siemens Česká republikaSiemens Česká republika

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Systemone – automatizace domácností

SystemOne představuje komplexní řídicí systém, který nabízí intuitivní ovládání vytápění, chlazení, výměny vzduchu, osvětlení, stínění, zabezpečení, požárních a audiovizuálních systémů a dalších technologií v budovách. Lze jej ovládat přes televizi z pohodlí obývacího pokoje nebo ložnice, z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu, z dotykového panelu SystemOne nebo z aplikace pro mobilní telefony a tablety. SystemOne také využívá technologie, které jsou standardizované a otestované v reálných podmínkách.

SystemOne je postaven na systému řízení vytápění, větrání a klimatizace Synco living™ od Siemens, jehož používání může zákazníkům přinést až 30% úsporu energie na vytápění či chlazení a nižší emise CO2. Se systémem Synco living™ může domácnost získat energetickou účinnost třídy A (v souladu s normou EN 15232 “Energetická náročnost budov – Vliv automatizace, řízení a správy budov”).

SystemOne integruje ověřený systém řízení technologií HVAC společnosti Siemens se systémem pro ovládání multimédií společnosti CUE. Součástí jsou elegantní dotykové panely, které jsou vyrobeny z jednoho kusu hliníku. Díky svému designu se hodí i do luxusně zařízených prostor. Prostřednictvím dotykových panelů, aplikací na mobilních telefonech, tabletech a televizorech jsou integrovány všechny technologie v budově.

Z jednoho místa tak lze ovládat nejen topení, větrání a chlazení, ale i žaluzie, světla včetně různých světelných scén, hudby a filmy ze síťového disku.

Více informací najdete na www.systemone.eu