Tools

Siemens Česká republikaSiemens Česká republika

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Projekční podklady

 

BIM data - Plugin pro Autodesk Revit

V současné době nabízíme BIM data pro celý sortiment ventilů a pohonů pro topení, ohřev vody a chlazení Acvatix, celý sortiment pohonů pro vzduchotechnické aplikace OpenAir a další produkty pro elektronickou regulaci v budovách. BIM data poskytujeme pomocí pluginu (doplňkové aplikace), který lze nainstalovat do každého CAD systému na bázi Revitu. Po instalaci do Revitu se plugin aktualizuje automaticky.

Přístup k pluginu získáte po vyplnění formuláře v pravém sloupci.


Digitalizace: nové příležitosti, nové výzvy

Digitalizace formuje rozvoj ve všech odvětvích – včetně technologií budov. Otvírá nové příležitosti a přináší nové výzvy. Plánování a správa komerčních, průmyslových i veřejných budov se celosvětově stává čím dál více efektivní a rentabilní, navíc se zárukou zachování kvality.


BIM – budoucnost výstavby již začala
Díky rychlému vývoji IT v posledních letech, existuje již dnes odpověď na otázku spojenou s příchozími výzvami – Building Information Modeling (BIM). Využitím 3D dat představuje tato komplexní pracovní metoda revoluci v konstrukčním procesu. Tu odrážejí geometrická data všech prvků budovy, plánů a rozpočtů pro celý projekt, stejně tak i všech relevantních údajů o dodávkách energie, osvětlení, požární bezpečnosti a řízení budov. BIM bere dokonce v potaz informace pro potenciální demolici budovy.


Informační model budovy snadno – se společností Siemens

Díky široké škále výrobků pro plánování BIM, vám společnost Siemens usnadní poznat budoucnost stavebnictví. BIM data od Siemensu jsou dostupná ve formátu REVIT. Mohou být snadno a rychle stažena, přímo použita nebo převedena do formátu IFC.


Výhody, které přináší Siemens BIM data:

BIM data od Siemensu jsou průběžně rozšiřována. Vždy poskytují nejaktuálnější informace.

BIM data od Siemensu jsou průběžně rozšiřována. Vždy poskytují nejaktuálnější informace.

BIM2

Pravidelné aktualizace plug-in vám dávají jistotu, že máte vždy ty nejnovější údaje o produktu ve vaší knihovně.

BIM3

Siemens nabízí celistvá a více-oborová řešení pro plánování produktu – od Comfortu až po požární bezpečnost a zabezpečení.