Close share layer

Share this page on...

Systémy kontroly vstupu - čipový systém Siemens

Zůstavají vchodové dveře Vašeho domu opakovaně nezamčené? Řešním je nový čipový uzamykací systém Sipass Entro od společnosti Siemens

Seminář Bezpečné a úsporné bydlení

Společnost Siemens je partnerem třetího ročníku odpoledního semináře „Bezpečné a úsporné bydlení v bytových domech“, který se uskuteční 14. 5. 2014.

Více informací o semináři a pozvánku s registračním formulářem naleznete zde.


Již Vám někdy byly odcizeny klíče od domu nebo někomu z vašich sousedů? Pokud ano, pak víte, že ztráta jediného klíče může pro Vás znamenat vážné narušení zabezpečení Vašeho bytu, sklepu nebo také kočárkárny a tudíž následně výměnu všech kompromitovaných zámků/vložek, následně pak i výměnu někdy desítek i stovek klíčů.

Čipové systémy minimalizují rizika plynoucí ze ztráty jednoho čipu a zároveň s sebou přinášejí mnoho výhod, které jsou s použitím standardních mechanických zámků buď zcela nemožné, nebo velice těžko dosažitelné.

Uživatelé obdrží místo klíčů elektronické čipy ve formě přívěsku ke klíčům. Použití čipového uzamykacího systému Vám zaručí že:

  • Dveře se po zavření vždy automaticky uzamknou pomocí elektromechanických zámků

  • Při ztrátě či odcizení čipu lze snadno vyřadit tento čip z databáze a tím zabránit jeho neoprávněnému používání (nejde s ním nadále odemykat ani zamykat).

  • Do systému lze kdykoli přidat další čipy


Získáte tak opět kontrolu nad tím, kdo má přístup do Vašeho domu. Díky minimálnímu počtupohyblivých dílů je provoz čipového systému s uzamykacím elektromechanickým zámkembezporuchový. Odpadají problémy s nutností výměny poškozených zámkových vložek apod.


Absolutní vítězství v soutěži TOP Panel 2013. Děkujeme Vám za důvěru

Čipový uzamykací systém Sipass Entro získal 1. místo ve čtenářské soutěži TOP Panel v kategorii Exteriér domu a zároveň se stal i absolutním vítězem celé soutěže. Ocenění předal časopis Bydlet v panelu ve spolupráci se společností Incheba při příležitosti konání 7. ročníku výstavy Panelový dům a byt.