Close share layer

Share this page on...

Kontaktní osoba:

Ing. Michal Bassy 

Tel.: +420 602 210 093

 michal.bassy@siemens.com

Také na rok 2019 jsme pro Vás připravili akční nabídku zvýhodněných setů systému Synco living

 

Připraveny jsou sady pro řízení radiátorů nebo sady pro ovládání podlahového vytápění. Pokud budete chtít sady rozšířit a přizpůsobit skladbu přístrojů Vaší aplikaci, lze sady doplnit o další přístroje za zvýhodněných podmínek.

Synco living je bezdrátový systém automatizace domácnosti, určený především pro rodinné domky, byty nebo kanceláře. Slouží k nezávislému řízení teploty v jednotlivých místnostech. Lze jím ovládat jak servopohony na radiátorech, tak jednotlivé smyčky podlahového vytápění. Kromě regulace vytápění, chlazení a přípravy teplé vody umožňuje Synco living ovládat centrální ventilační jednotku, klimatizační tzv. „split“ jednotky a navíc řídit také osvětlení, rolety a žaluzie. Navíc umí Synco living odečítat spotřebu tepla, chladu, vody, plynu a elektrické energie. Pokud je systém připojen na internet, může naměřené údaje automaticky odesílat k rozúčtování a fakturaci.

Jednotlivé části systému Synco living komunikují bezdrátově. Aplikaci Synco living je proto možné přizpůsobit okamžitým potřebám a finančním možnostem. Díky rádiové komunikaci KNX RF vyniká Synco living jednoduchostí instalace, snadným uvedením do provozu a intuitivní obsluhou.


1) Součet standardních ceníkových cen jednotlivých přístrojů.


2) Uvedené ceny platí pouze pro rozšíření výše uvedených setů.


Ceny akčních setů Synco living jsou platné do 31.12.2019.