Close share layer

Share this page on...

Dálkové ovládání systému Synco living (z lokální sítě nebo přes internet)

Pro vzdálené ovládání a odesílání alarmových hlášení slouží web server OZW772. Uvedení do provozu a ovládání jsou velmi jednoduché. Jestliže se OZW772 propojí se Synco living, všechny změny nastavení se automaticky přejímají a jsou ihned k dispozici online.

www.synco-living.cz/demo


HomeControl IC - aplikace pro chytré telefony

Web servery řady OZW772 od verze V4 umožňují díky web API zjednodušené ovládání systému Synco living z chytrých telefonů, tabletů a podobných zařízení. Pro iPhone, iPad apod. lze aplikaci HomeControl IC stáhnout z App store, pro přístroje s operačním systémem Android je aplikace ke stažení na Google Play.

Dostupné funkce a nastavení jsou přizpůsobeny malému displeji telefonu. V případě, že je třeba upravit nastavení, které není k dispozici v aplikaci HomeControl, je možné toto provést přes internetový prohlížeč stejně jako z PC nebo tabletu.


SL Remote - aplikace pro chytré telefony s operačním systémem Android

Aplikace SL Remote byla vyvinuta firmou Tefora ve spolupráci se společností Siemens. Jedná se o elegantní aplikaci pro chytré telefony pro snadné ovládání vytápění / chlazení jednotlivých místností systémem Synco living.
Aplikace SL Remote je založena na web API web serveru OZW772.

SL Remote zobrazí všechny místnosti systému Synco living přehledně jako dlaždice na jedné obrazovce. Kliknutím na dlaždici místnosti nebo dlaždici domácnosti snadno změníte stav topení či chlazení. Aplikace je ke stažení na Google Play.

Máte-li zájem o více podrobností, klikněte ZDE.