Close share layer

Share this page on...

Kontaktní osoba:

Ing. Michal Bassy 

Tel.: +420 602 210 093

 michal.bassy@siemens.com

Temporary not available

Error: Error in GetObjectFromUrl https://www.cee.siemens.com/web/cz/cz/corporate/portal/home/infrastructure-cities/IBT/synco_living/Documents/clickheat_synco.htm RT: string u: Message: The remote name could not be resolved: 'new.siemens.com' Url: 'https://www.cee.siemens.com/web/cz/cz/corporate/portal/home/infrastructure-cities/IBT/synco_living/Documents/clickheat_synco.htm', Inner: The remote name could not be resolved: 'new.siemens.com'

O systému

Co dalšího získám?


Synco living vám může nabídnout vyšší komfort, spolehlivost, bezpečnost a přizpůsobivost – při snížení vašich nákladů.


Více každodenního komfortu s lepší spolehlivostí a bezpečností

Synco living vám coby spolehlivý osobní asistent ušetří spoustu času, nákladů a energie. Systém nastaví rolety podle vašeho příkazu a upraví polohu regulačních ventilů vytápění na radiátorech v určitých nastavených časech nebo v závislosti na potřebě tepla. Ruční přenastavování tak již není nutné. Stisknutí tlačítka zajistí, že se všechna světla ve vašem domě spolehlivě a najednou vypnou. Synco living také monitoruje vaše okna a dveře a signalizuje na displeji centrální jednotky, které z nich jsou otevřené, např. pro umožnění rychlé kontroly před odchodem z domova. Díky tomu máte více času na záležitosti, které jsou pro vás opravdu důležité.


Záruka do budoucnosti díky mezinárodním technologickým standardům

Mezinárodní standardy zaručují, že váš systém bude schopen vyrovnat se s novými požadavky po mnoho budoucích let. Nové součásti systému můžete přidávat kdykoliv a rozšiřovat jej o další místnosti, které vzniknou v budoucnu. A naše bezdrátová technologie znamená, že nemusíte vést kabely nebo dělat díry do zdí či stropů.


Hlavní rysy

  • Užívejte více volného času – díky automatickým funkcím

  • Více bezpečí a jistoty – díky centrálnímu monitorování a zobrazení

  • Výjimečná flexibilita a přizpůsobivost budoucím potřebám založená na mezinárodních technologických standardech