Close share layer

Share this page on...

O systému

Co je Synco living?


Ucelený sortiment výrobků pro automatizaci vaší domácnosti

Synco living je obsáhlý systém automatizace domácnosti s širokým sortimentem přístrojů. Systém vám umožní řídit vytápění, ventilaci a klimatizační jednotky, pohodlně zapínat a vypínat elektrické spotřebiče a monitorovat místnosti vaší domácnosti pomocí kouřových detektorů. Systém vám také ukáže, která okna jsou otevřená, sdělí vám aktuální venkovní teplotu, atmosférický tlak a nabídne snadný a pohodlný způsob ovládání světel a rolet. Díky použití mezinárodně uznávaného komunikačního protokolu KNX mohou vzájemně komunikovat elektrické přístroje, systémy vytápění, ventilace, klimatizace a domácí spotřebiče různých výrobců. To také umožní budoucí integraci dalších komfortních bezpečnostních a energeticky úsporných funkcí. Kromě bezdrátové komunikace KNX může centrální jednotka systému Synco living komunikovat s dalšími přístroji také po datové sběrnici.

A byly doplněny další funkce: jednoduché zobrazení údajů o spotřebě tepla, chladu, studené a teplé vody, plynu a elektrické energie. Funkční vybavení systému Synco living totiž bylo rozšířeno o odečet údajů o spotřebě a jejich automatické zasílání firmám, které provádějí rozúčtování nákladů na jednotlivé uživatele. Nová funkce přináší podstatné zvýšení pohodlí pro vlastníky a správce budov. Protože jsou údaje o spotřebě zasílány pravidelně e-mailem a jsou také přístupné přes internet, není již nutné vstupovat do jednotlivých bytů. Tím se podstatně sníží nároky na organizaci práce a administrativní náklady. Eliminuje se nutná koordinace a snižují se náklady na sjednávání schůzek pro odečítání údajů z měřičů. A co víc, energeticky úsporné řízení jednotlivých místností zvyšuje atraktivnost nemovitosti.Přizpůsobivý systém, který dlouhodobě chrání vaše investice

Se systémem Synco living jste připraveni na všechno: Ať se jedná o novou budovu nebo renovaci, systém je možné snadno začlenit tak, aby optimálně vyhovoval vašim aktuálním potřebám. Jestliže rozšíříte své bydlení nebo změníte využití místnosti, můžete Synco living změnám jednoduše přizpůsobit, např. snadným přidáním dalších přístrojů.


Hlavní rysy

  • Výrazné úspory energie a nákladů, Energetická účinnost třídy A dle EN 15232 – Inteligentní řízení

  • Snadná obsluha a vysoká úroveň pohodlí – díky intuitivnímu ovládání

  • Kompletní systém automatizace domácnosti – díky ucelenému sortimentu přístrojů

  • Výjimečně spolehlivý – na základě dlouholetých zkušeností

  • Vysoká přizpůsobivost při použití v nových budovách, rozšiřování stávajících systémů i renovacích