Close share layer

Share this page on...

O systému

Jak mohu dálkově ovládat Synco living?


Systém Synco living můžete ovládat pomocí GSM dálkového ovládání nebo se k němu připojit pomocí lokálního nebo vzdáleného PC nebo SmartPhone přes Web server a provádět změny nastavení i když nejste doma.


Vše řízeno přes PC nebo SmartPhone

Chovejte se bezpečně a předcházejte problémům používáním online řízení a ovládáním systému Synco living přes dálkový přístup. Můžete být například pryč z domova a sám sebe se ptáte: “Zapnul jsem alarm? Nenechal jsem svítit nějaké světlo? Nezapomněl jsem zapnuté zavlažování zahrady? Nenechal jsem zapnutý kávovar?” Jen použijte svůj SmartPhone nebo PC s přístupem na internet a připojte se přes Web server ke svému domu se systémem Synco living – a zkontrolujte všechna nastavení. Více informací naleznete zde.


HomeControl

HomeControl IC- aplikace pro chytré telefony

Web servery řady OZW772 od verze V4 umožňují díky web API zjednodušené ovládání Synco living z chytrých telefonů, tabletů a podobných zařízení. Pro iPhone, iPad apod. lze aplikaci HomeControl IC stáhnout z App store, pro přístroje s operačním systémem Android je aplikace ke stažení na Google Play.


Ukázka vizualizace a dálkového ovládání Synco living přes webový server OZW772:

www.synco-living.cz/demo


Zůstaňte informován, co se děje doma

Získejte více času k reakci na nebezpečí: Vzdálený přístup znamená, že nikdy nezmeškáte žádnou poruchu nebo alarm. Když vaše vytápění přestane pracovat, zatímco jste pryč, Synco living vás bude automaticky informovat prostřednictvím e-mailu nebo SMS. Můžete okamžitě reagovat a řešit problém.


OZW772

Web server OZW772.. - Mít vše tak, jak si přejete, když přijdete domů

Váš domov vám může doslova hřejivě přivítat. Když pojedete v zimě na dovolenou, můžete použít funkci vzdáleného přístupu k systému Synco living, abyste měli jistotu, že venkovní světla budou rozsvícená a místnosti budou příjemně vytopené a útulné až se vrátíte.


Hlavní rysy

  • Vysoká bezpečnost a nezávislost – díky rychlému online monitoringu a ovládání vašeho systému automatizace domácnosti

  • Získejte více času na reakci – díky zasílání alarmových hlášení přes Web server

  • Zvýšený komfort – díky dálkovému zapnutí vytápění a osvětlení před vaším příjezdemSL Remote

SL Remote - Dálkové ovládání Synco living chytrými telefony s operačním systémem Android

Společnost Siemens a partnerská firma Tefora představily zajímavou novinku pro systém Synco living:

SL Remote elegantní aplikace pro chytré telefony pro snadné ovládání vytápění / chlazení jednotlivých místností. Je založena na web API web serveru OZW772. SL Remote zobrazí všechny místnosti v Synco living přehledně jako dlaždice na jedné obrazovce. Kliknutím na dlaždici místnosti nebo dlaždici domácnosti snadno změníte stav topení či chlazení. Aplikace umožňuje přehledně ovládat Synco™ living z místa zvoleného uživatelem, v případě připojení domácí sítě do internetu tedy doslova odkudkoli.

Máte-li zájem o více podrobností, klikněte ZDE.


Hlavní rysy

  • Dokonalý přehled o stavu každé místnosti i celé domácnosti. 

  • Intuitivní a efektivní ovládáníTefora SiM - Dálkové ovládání tablety, dotykovými panely nebo PC

Elegantní grafická vizualizace a ovládání jak z lokálního tak vzdáleného PC, tabletů, chytrých telefonů a dalších zařízení. Synco™ living tak získává další možnost ještě komfortnějšího ovládání, velmi atraktivní pro každou moderní domácnost. Řešení umožňuje přehledně sledovat stav domácnosti a ovládat všechny prvky Synco™ living z místa zvoleného uživatelem, v případě připojení domácí sítě do internetu tedy doslova odkudkoli. A to ať už se jedná o ovládání topení na dálku před příjezdem domů, hromadné ovládání rolet a světel z pohodlí křesla v obývacím pokoji nebo třeba "uspání" domu z ložnice. Na ovládací obrazovce lze zobrazit také obraz z IP kamer - ať už domácích či s přehledem dopravní situace ráno před odjezdem do práce.

Grafická vizualizace Tefora SiM může být nasazena jak do nových tak i stávajících instalací Siemens Synco™ living.

Máte-li zájem o více podrobností, předvedení řešení či zpracování návrhu dálkového ovládání Synco living systémem Tefora SiM pro konkrétní projekt, klikněte ZDE.


Tefora GUI

Hlavní rysy

  • Možnost integrace Synco living a dalších zařízení v domácnosti (zabezpečení, IP kamery, audio-video..) do jednoho systému s ovládáním s jednotným rozhraním a z různých zařízení

  • Individuální řešení přizpůsobené požadavkům a konkrétní aplikaci uživateleGD04K

Řízení pomocí GSM dálkového ovladače

Pokud nechcete mít v domě trvale v provozu internet, nebo se jedná například o rekreační objekt, kde není internetové připojení, je možné k dálkovému ovládání systému Synco living využívat GSM komunikaci. Pomocí SMS nebo prozvoněním z autorizovaného telefonu je možné systém Synco living na dálku přepnout do předem zvoleného provozního režimu (Komfort, Standard, Útlum...). Před odjezdem na chalupu stačí poslat SMS a vaše horské sídlo vás přivítá příjemným prostředím. Více informací naleznete zde.


Hlavní rysy

  • Ovládání přes internet, pomocí SMS, pomocí DTMF kódu nebo prozvoněním z autorizovaného telefonu

  • Nevyžaduje internetové připojení, postačí GSM signál

  • Přenos poruchových hlášení pomocí SMS zpráv