Close share layer

Share this page on...

O systému

Proč je Synco living pro mě tak jednoduché?


Díky našim srozumitelným menu a jednoduchému nastavování je Synco living tak jednoduché, že můžete nastavit vše vlastními silami.


Pro změnu vašeho nastavení není potřeba žádný specialista

Rychle a snadno provedete jakoukoliv změnu sami: Přizpůsobte pomocí centrální jednotky existující aplikaci systému Synco living na nové pravidelné úkoly a časové rozvrhy. Není potřeba PC ani žádný jiný speciální přístroj. Jestliže chcete změnit nastavení vytápění, chlazení nebo ventilace – provedete to díky intuitivním tlačítkům a ovládacím textovým řádkům v menu centrální jednotky rychle, jednoduše a bez nutnosti telefonování do servisu.Jen nastavte vše na „nejsem doma“

Všechny místnosti jednoduše nastavíte na útlumový režim: Centrální jednotka vám nabídne rychlý a snadný přístup ke všem funkcím. Například, než zamíříte ven, stiskněte jen jedno tlačítko a Synco living se přepne na režim “nejsme doma” a ukáže vám, kde ještě případně zůstala otevřená okna.


Upravte nastavení dálkově

Změňte nastavení i když nejste doma. Pomocí PC nebo SmartPhone můžete změnit nastavení svého systému Synco living online - například když zapomenete ztlumit vytápění nebo zhasnout světla.


Je snadné přidat další komfort a pohodlí

Jelikož většina přístrojů pracuje bezdrátově a má bateriové napájení, je snadné je přidat do vašeho systému - bez sekání do zdi. Tedy žádný prach, žádná špína, žádný nepořádek! A se svou centrální jednotkou můžete například jednoduchým stisknutím tlačítka spojit bezdrátové zásuvkové adaptéry – a připojit tak své domácí spotřebiče a světla k systému Synco living.


Hlavní rysy

  • Jednoduché používání – díky srozumitelně označeným klávesám a intuitivním menu

  • Rychlá aktivace režimu „nejsme doma“ – díky samostatnému tlačítku

  • Dálková změna nastavení – díky vzdálenému přístupu přes PC nebo SmartPhone

  • Rychlé, snadné a jednoznačné rozšiřování systému – díky bezdrátové komunikaci