Close share layer

Share this page on...

O systému

Proč Synco living ovládá světla a rolety?


Představte si, že můžete rozsvítit nebo zhasnout všechna světla ve svém domě a vytáhnout ráno všechny rolety najednou – Synco living dělá vaše každodenní úkoly jednodušší.


Pohodlné ovládání vašeho osvětlení

Jednoduchý způsob jak ušetřit elektrickou energii bez nutnosti kontrolovat celý dům: Jdete spát a chcete se ujistit, že jsou všechna světla zhasnutá? Stisknutím jednoho tlačítka na dálkovém ovládání vypnete všechna světla ve svém domě. Nebo byste možná chtěli v noci nechat na chvíli svítit světla v hale? Díky časovému programu vypne Synco living všechna světla ve stanovený čas.Vytvořte tu správnou náladu v jakékoliv místnosti

Nastavte optimální scénu stisknutím tlačítka: Synco living vám umožní spustit hromadný příkaz – jako stažení všech rolet a současné ztlumení světel – jediným stiskem tlačítka. Tato nastavení můžete uložit jako scénu v centrální jednotce nebo v dálkovém ovladači a vyvolat či změnit je, kdykoliv bude potřeba.


Automatické spouštění a vytahování rolet

Ušetřete si spoustu kroků: Synco living může každý den v nastavených časech automaticky vytahovat a spouštět rolety. Nastavit příslušné časy na centrální jednotce je velmi jednoduché. Nebudete tak muset obcházet všechny místnosti ve svém domě a provádět to ručně. Dálkové ovládání také nabízí jednoduché použití: Můžete pohodlně ovládat rolety z křesla a kdykoliv chcete, můžete oproti časovému programu vytáhnout nebo spustit rolety dříve nebo později, než je plánováno.


Hlavní rysy

  • Víte okamžitě, že jsou všechna světla vypnutá – stisknutím jediného tlačítka

  • Zvýšení každodenního komfortu – díky předprogramovaným scénám pro různé situace

  • Úspory času a odstranění nudného procházení vašeho domu – díky časově ovládanému automatickému vytahování a spouštění všech rolet