Kariéra

SIT

Siemens Industrial Turbomachinery patří mezi nejvýznamnější světové výrobce průmyslových parních turbín. V Brně má náš závod již více než stoletou tradici. Při vytváření tohoto unikátního produktu je pro nás důležitá především kvalita a splnění nároků našich zákazníků. Vzhledem k tomu, že se zabýváme nejen vlastní výrobou, ale i konstrukcí, prodejem, komplexní realizací a servisem, uplatní se u nás široké spektrum profesí.

Pro naše zaměstnance vytváříme stabilní pracovní prostředí poblíž centra Brna s celou řadou benefitů. Pokud se u nás rozhodnete pracovat, čeká vás kromě odpovídajícího mzdového ohodnocení například:

  • pět týdnů dovolené 3 dny navíc

  • zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodin týdně

  • roční bonus

  • benefitový systém Cafeteria využitelný pro sportovní, kulturní či jiné aktivity

  • příspěvek na penzijní/životní pojištění

  • příspěvek na stravování a jídelnu a areálu firmy

  • finanční odměny při pracovních či životních jubilejích

  • příjemné pracovní prostředí poblíž centra Brna.

Naše zaměstnance také podporujeme v dalším rozvoji a vzdělávání. Oceníme kandidáty se zkušenostmi v oboru, ale jsme oporou i pro ty, kteří ve své kariéře teprve začínají.


Engineering

Staňte se členem engineeringu v Siemens Industrial Turbomachinery. Jsme leaderem na trhu v oblasti parních turbín, této královské disciplíně se věnujeme přes sto let. Navrhujeme špičkové stroje pro rozmanité aplikace dle požadavků zákazníků. Naše turbíny nachází uplatnění v nejrůznějších koutech světa, od brněnské spalovny odpadů, přes cukrovar v Egyptě, až po papírnu v Kanadě. U nás můžete pracovat na komplexním a špičkovém produktu, jehož každý kus je originál.

Naši zaměstnanci jsou pro nás důležití a dokážeme jejich práci náležitě ocenit. Kromě stabilního pracovního prostředí s řadou benefitů nabízíme možnost profesního rozvoje formou expertního programu nebo zahraničních stáží.Naši zaměstnanci jsou pro nás důležití a dokážeme jejich práci náležitě ocenit. Kromě stabilního pracovního prostředí s řadou benefitů nabízíme možnost profesního rozvoje formou expertního programu nebo zahraničních stáží.

Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka! Seznam aktuálně otevřených pozic naleznete níže.Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka! Seznam aktuálně otevřených pozic naleznete níže.


Výroba

Každý z našich produktů je unikátní a vysoce kvalitní. Buďte u zrodu jedinečných parních turbín i vy.

Nabízíme zázemí stabilní firmy, která si váží svých zaměstnanců. Kromě odpovídajícícho finančního ohodnocení a nadstandartních benefitů garantujeme svým zaměstnancům moderní, čisté a bezpečné pracovní prostředí – bezpečnost práce je pro nás nejvyšší prioritou. Začínajícím zaměstnancům nabízíme zaškolení pro práci na strojích pod vedením zkušeného mentora. Moderní strojový park a snadná dostupnost poblíž centra Brna dělají ze Siemensu správnou volbu pro vaši kariéru.

Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka! Seznam aktuálně otevřených pozic naleznete níže.