Start@Siemens

Programy pro studenty středních škol a absolventy vysokých škol

Pro studenty středních škol

  


1. Roční absolventské stáže

  • Absolventi technických oborů

Studenti posledního ročníku učňovských i maturitních strojních oborů:

  • obráběč kovů,

  • operátor CNC strojů

  • mechanik seřizovač,

  • strojní zámečník


Zájemci se mohou do 30.6. přihlásit na turbostudent.brno.cz@siemens.com. Přiložte prosím svůj životopis, scan maturitního vysvědčení nebo výučního listu a motivační dopis – vysvětlení, proč a na jaké pozici chcete rok pracovat na stáži v Siemens.

2. Tréninkový program na šéfmontéra

  • Absolventi technických maturitních oborů


Program trvá 2,5 roku. Úspěšní absolventi programu získají pozici šéfmontér, a budou řídit montáže parních turbin v celém světě. Požadujeme zručné, učenlivé a vytrvalé uchazeče s minimálně základy Angličtiny a ochotné trávit většinu roku na zahraničních stavbách.

Studenti posledního ročníku maturitních strojních oborů  se mohou do 30.6. přihlásit na turbostudent.brno.cz@siemens.com. Přiložte prosím svůj životopis, scan maturitního vysvědčení a motivační dopis – vysvětlení, proč se chcete stat šéfmontérem v Siemens. 


Pro absolventy strojních oborů vysokých škol

  


1. Dvouleté absolventské stáže

  • Absolventi Energetického ústavu VUT


Program je vytvořen pro zájemce o pozice v engineeringu parních turbin (konstruktér, projektant, výpočtář, zkušební technik/najížděcí technik).

Studenti posledního ročníku Energetického inženýrství VUT se mohou do 30.6. přihlásit na turbostudent.brno.cz@siemens.com. Přiložte prosím svůj životopis, prospěch v posledním ročníku, scan diplomu, a motivační dopis – vysvětlení, proč a v jaké profesi chcete rok pracovat na stáži v Siemens.