Close share layer

Share this page on...

Kontakt

Siemens Industrial Turbomachinery s.r.o. 

Tel.: +420 545 105 111
Fax: +420 545 105 022

 kariera.energy@siemens.com

Olomoucká 7/9
618 00 Brno

Studentská zóna

  


PROGRAMY PRO STUDENTY A ABSOLVENTY

Studentům nabízíme možnost krátkodobých brigád i dlouhodobých stáží. Podporujeme rovněž učňovské vzdělávání v regionu a zachování tradice technických oborů, jako jsou zámečník, obráběč kovů, operátor CNC, mechanik strojů a zařízení aj. Poskytujeme učňovskou praxi a spolupracujeme se středními odbornými, středními a vysokými školami v regionu. Účastníme se veletrhů pracovních příležitostí a spolupodílíme se na mezinárodních vzdělávacích projektech a rozvojových programech.

Nově příchozím nabízíme zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti, možnost spolupodílet se na rozvoji jejího know-how a stát se součástí mezinárodního týmu, v němž najdete řadu příležitostí pro uplatnění svých jazykových znalostí. Samozřejmostí je možnost profesního růstu a osobního rozvoje.

Bližší informace o programech pro studenty naleznete:


VEDENÍ DIPLOMOVÝCH PRACÍ

Studentům technických a ekonomických oborů nabízíme vedení diplomových prací.

Informace o vypsaných tématech diplomových prací naleznete:


CENA SIEMENS

Společnost Siemens vyhlašuje každoročně soutěž o nejlepší diplomové, doktorské a výzkumné práce „Cena Siemens – Werner von Siemens Excellence Award“. Během předcházejících desíti ročníků společnost Siemens ocenila již přes 150 laureátů a podpořila českou vědu a výzkum částkou převyšující 4 000 000 Kč.

Pro bližší infomace:

  • Werner von Siemens Excellence Award