Obory činnosti

Díky výjimečné inovativní síle, celosvětové působnosti a schopnosti nacházet řešení, která jsou v souladu s principy trvale udržitelného rozvoje, jsme schopni nacházet odpovědi na nejobtížnější otázky současného světa.

Digital Factory

Určujeme standardy a vývojové trendy v oblasti automatizace průmyslových procesů. Všem zákazníkům prostřednictvím svých produktů a řešení umožňujeme zvyšovat produktivitu při současné úspoře nákladů. Již delší dobu jsme vedoucím světovým dodavatelem technologií v oblasti automatizace a tuto pozici stále posilujeme díky inovacím svých produktů, systémů i komplexních řešení pro všechna průmyslová odvětví. Součástí naší nabídky je také software pro správu celého životního cyklu výrobu a koncept digitální továrny. Poskytujeme rovněž špičkový servis na celosvětové úrovni a průběžnou inovaci a modernizaci již dodaných produktů, systémů a řešení podle specifických přání našich zákazníků.


Building Technologies

Divize Building Technologies je světovým lídrem v tržní nabídce bezpečných, energeticky účinných a ekologicky příznivých produktů pro výstavbu budov a infrastrukturu. Jako technologický partner, konzultant, poskytovatel služeb, systémový integrátor a dodavatel nabízí Building Technologies produkty a služby pro protipožární bezpečnost, zabezpečení osob, vytápění, větrání, klimatizaci (HVAC produkty), a také energetický management.  


Energy Management

Divize Energy Management patří mezi špičkové dodavatele výrobků, systémů, řešení a služeb pro ekonomický, spolehlivý a inteligentní přenos a distribuci elektrické energie. Do výrobkového portfolia patří vybavení a systémy pro NN a distribuční napájecí sítě, inteligentní řešení sítí a přenosové systémy VN.

 

    


Mobility

Účinná a integrovaná přeprava osob a zboží po železnici a silnici - všechny produkty, řešení a služby týkající se mobility zvládá divize Mobility firmy Siemens.


  

   


Healthcare

S růstem počtu a stárnutím světové populace přibývá stále více lidí, kteří se snaží do pozdního věku vést zdravý a kvalitní způsob života. Průkopnickou práci v této oblasti provádí Siemens Healthcare, zejména pokud jde o nabídku technologií pro lepší kvalitu zdravotní péče.  

    Process Industries and Drives

Jsme dlouhodobě vedoucím světovým dodavatelem technologií v oblasti pohonů a tuto pozici stále posilujeme díky průběžným inovacím svých produktů, systémů i komplexních řešení pro všechna průmyslová odvětví. Svým zákazníkům umožňujeme prostřednictvím svých produktů a řešení zvyšovat produktivitu při současné úspoře nákladů. Nabízíme systémová řešení pohonů pro průmyslové technologie, návrh ucelených automatizačních řešení a jeho implementaci do průmyslových provozů. Poskytujeme rovněž špičkový servis na celosvětové úrovni a průběžnou inovaci a modernizaci již dodaných produktů, systémů a řešení podle specifických přání našich zákazníků. 


         


Power and Gas

Divize Power and Gas je důvěryhodným partnerem pro produkty a řešení z oblasti zpracování ropy a plynu, pro energetiku a průmyslové trhy.  Tato divize je specializována na dodávky spolehlivých, účinných, čistých a bezpečných produktů a řešení zákazníkům.     

 
 
     


Wind Power and Renewables

Divize Wind Power and Renewables patří mezi špičkové dodavatele spolehlivých, environmentálně příznivých a z hlediska nákladů efektivních řešení pro oblast obnovitelných energií. Naší klíčovou snahou je snižování nákladů na elektrickou energii vyrobenou větrnými elektrárnami.

 

  


Power Generation Services

Využitím širokého spektra inovativních výrobků a služeb jsme se stali vedoucím servisním partnerem při zajišťování vysoké spolehlivosti a dosahování optimální výkonnosti rotačních energetických zařízení pro společnosti veřejných služeb, průmysl zpracování ropy a plynu a zpracovatelský průmysl na celém světě.