Online podpora pro rychlý přístup k informacím

Rychle přístupné a názorné informace, které jsou k dispozici online, mohou někdy nahradit kontakt s odborníkem. Siemens Industry Online Support poskytuje vše, co potřebujete – umožňuje dokonce sdílet know-how, zkušenosti a nápady s ostatními uživateli.

Společnost Siemens za dobu své existence vyvinula obrovské množství průmyslových výrobků, systémů a řešení, která jsou pověstná svou vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Online podpora je komplexní informační systém, který je nepřetržitě k dispozici pro všechny, kteří hledají informace o daných produktech a řešeních. Komplexní informace pro uživatele ze všech odvětví jsou k dispozici ve více než 300.000 dokumentech, příkladech a nástrojích.


Hledání informací na online podpoře je nesmírně rychlé. Podpora umožňuje přímý, centrální přístup k podstatným informacím o produktech, systémech a aplikacích pro průmysl i celou řadu příkladů z oblasti programování, konfigurace a aplikace. Veškerý obsah je k dispozici v šesti jazycích a pomocí mobilní aplikace je přístupný z celého světa. Technické fórum online podpory umožňuje sdílet nápady a zkušenosti s ostatními uživateli, vedle toho je také možné obrátit i na pracovníky Technické podpory společnosti Siemens. Díky aktuálnímu obsahu a aktualizovanému softwaru i informačním bulletinům a tweetům mohou uživatelé podpory Siemens Industry Online Support snáze držet krok s vývojem v oboru.