Technická podpora zajišťuje vyšší účinnost zařízení

Technické informace týkající se produktů a systému mohou být nutné kdykoli – pro řádné užívání zařízení či při odstraňování závady. Specialisté na technické podpoře poskytují podporu a jsou schopni zodpovědět Vaše otázky týkající se funkčnosti a využití produktů a systémů.

Správný návrh a konfigurace systémového řešení produktového rozhraní a optimální vývoj produktů a systémů jsou zásadní pro efektivní a bezpečné zařízení. Rychlá analýza systému a chybových hlášení zajišťuje vysokou disponibilitu strojů a zařízení. Otázky týkající se jednotlivých produktů a s tím souvisejících řešení mohou nastat v každém okamžiku. Z daného důvodu Siemens poskytuje technickou podporu pro všechny dotazy týkající se funkčnosti, zpracování a odstranění poruchy – prostřednictvím telefonu, emailu nebo vzdáleného přístupu.


Disponujeme s týmem, který se může opřít o podporu zkušených techniků z celého světa a v případě nutnosti zapojit do dotazu i další oddělení (vývoj, servis apod.). Technická podpora funguje i pro zastaralé nebo již ukončené produkty.

Na oddělení technické podpory společnosti Siemens se můžete obrátit prostřednictvím bezplatné linky +420 800 122 552, zvolte č. 1 pro spojení na technickou podporu.

Rozsáhlejší dotazy včetně obrazové či jiné technické dokumentace zasílejte na adresu: podpora.industry.cz@siemens.com.

Pracovník Call Centra následně dotaz zpracuje do systému a předá jej dle jeho charakteru vhodnému technickému poradci, který vás následně bude kontaktovat s odpovědí.

Každému zadanému dotazu je přiřazeno číslo, které zajišťuje jednoznačnou identifikaci a sledování průběhu stavu vašeho požadavku o kterém budete informováni e-mailem, tak budete mít aktuální přehled o jeho zadání, převzetí k řešení a o jeho vyřízení.