Close share layer

Share this page on...

Kontakt za povpraševanja in naročila

E-mail: orders.ad.si@siemens.com


Vodja oddelka

Matej Kupljenik
Tel: +386 41 718 383
E-mail: matej.kupljenik@siemens.com


Komercialni vodja oddelka

Boris Kadlicek
E-mail: boris.kadlicek@siemens.com


Asistentka oddelka

Patricia Špec
Tel: +386 (0)1 47 46 181
E-mail: Patricia.Spec@siemens.com


Avtomatizacija, SIMATIC krmilniki, vizualizacija

Andrej Brečko
Tel: +386 41 369 391
E-mail: andrej.brecko@siemens.com

Simon Čretnik
Tel: +386 31 450 603
E-mail: simon.cretnik@siemens.com

Jernej Culetto
Tel: +386 31 377 730
E-mail: jernej.culetto@siemens.com

Toni Zupančič
Tel: +386 40 451 277
E-mail: toni.zupancic@siemens.com


Komunikacije v industriji in identifikacija, oprema SCALANCE

Primož Modrijan
Tel: +386 30 248 000
E-mail: primoz.modrijan@siemens.com


Nizkonapetostna stikalna tehnika, instalacijska tehnika

Zoran Novak
Tel: +386 31 348 334
E-mail: zoran.novak@siemens.com

Tomaž Pintarič
Tel: +386 51 306 341
E-mail: tomaz.pintaric@siemens.com

Mark Pogačnik
Tel: +386 51 377 001
E-mail: mark.pogacnik@siemens.com


Procesna avtomatizacija, senzorika, analitika

Robert Vanzo
Tel: +386 31 746 763
E-mail: robert.vanzo@siemens.com


Pogoni, motorji, generatorji, frekvenčni pretvorniki

Krešo Petrošanec
Tel: +386 41 699 031
E-mail: kreso.petrosanec@siemens.com

Damijan Švigelj
Tel: +386 30 717 736
E-mail: damijan.svigelj@siemens.com


Pozicioniranje, servo motorji, obdelovalni stroji, NC, CNC

Andrej Korošec
Tel: +386 31 746 118
E-mail: andrej.korosec@siemens.com


Digitalizacija in koordinacija projektov

Rok Koren
Tel: +386 51 681 455
E-mail: rok.koren@siemens.com


Naročanje izdelkov in sistemov, garancijske zamenjave, popravila

Branko Martinčič
Tel: +386 31 506 666
E-mail: branko.martincic@siemens.com

Karmen Verbič
Tel: +386 30 464 109
E-mail: karmen.verbic.ext@siemens.com


Komerciala

Lea Kešanski
Tel: +386 31 746 177
E-mail: lea.kesanski@siemens.com

Špela Sušnik
Tel: +386 51 653 027
E-mail: spela.susnik@siemens.com

Gabrijela Kostelec
Tel: +386 31 343 504
E-mail: gabrijela.kostelec@siemens.com

Aleš Korenčan
Tel: +386 51 312 887
E-mail: ales.korencan@siemens.com