SIMATIC HMI – rozhranie človek stroj

Od operátorských panelov a vizualizačného softvéru cez lokálnu obsluhu a sledovanie strojov až po modulárne rozšíriteľný systém SCADA pre najrozmanitejšie požiadavky vizualizácie procesov: SIMATIC HMI ponúka jemne odstupňované spektrum moderných a ekonomických produktov a systémov od jedného výrobcu.


Operátorské riadenie a monitorovacie zariadenia

Key Panely

Viac komfortu, menej káblovania.  
SIMATIC HMI Tlačidlové Panely môžu byť použité pre vytváranie bežných ovládacích tlačidlových panelov na princípe "plug and control.
Viac informácií (angl.)

Basic Panely

Cenovo efektívne monitorovanie a prevádzka
So svojimi sofistikovanými HMI základnými funkciami sú SIMATIC HMI Basic panely 2. generácie ideálne pre jednoduché HMI aplikácie.
Rada obsahuje panely s 4 ", 7", 9 "a 12" displejom, s klávesou alebo dotykovým ovládaním.
Viac informácií (angl.)

Comfort panely

Najvýkonnejšie operátorské zariadenia pre sofistikované aplikácie
Všetky SIMATIC HMI Comfort Panely poskytujú rovnaké high-end funkcie. Širokouhlé displeje od 4 "do 22" s vysokým rozlíšením, panely s klávesou alebo dotykovou obrazovkou, s možnosťou optimálneho prispôsobenia pre akúkoľvek aplikáciu.
Viac informácií (angl.)

Mobile panely

Pre maximálnu mobilitu operátora
Ideálne pre úlohy miestneho ovládania a monitorovania: Ergonomický tvar, vďaka čomu všetky prenosné panely môžu byť použité bez námahy dlhšie časové obdobie. K dispozícií široká ponuka v závislosti od veľkosti displeju resp. výkonu. Prenosné Wireless panely poskytujú maximálnu mobilitu pre operátora HMI.
Viac informácií (angl.)

Tenkí klienti

Pre decentrálne riešenia s klient – server architektúrou
Tenkí klienti sú terminály vzdialenej obsluhy s dotykovou funkcionalitou pre prácu v kombinácií s hostom (napr Simatic Panel PC alebo server).
Viac informácií (angl.)

Panel PC systémy a monitory

Panel PC

Robustné a výkonnné v jednom a ešte aj s vynikajúcim displejom
Od monitorovania a riadenia stroja, cez spracovanie dát a riadenie pohybov, Siemens ponúka výkonné Simatic Panel PC.
Viac informácií (angl.)

Priemyselné monitory

Priemyselné monitory a Tenký klienti od Siemens: Doma v priemysle
Ako stolové zariadenie pre použitie vo velínoch alebo pre montáž do rozvádzaču alebo ako PC vizualizácia s oddelenými servermi - SIMATIC Priemyselné monitory a tenkí klienti ponúkajú vždy to najlepšie riešenie.
Viac informácií (angl.)

Embedded a SW balíky

Jednoduchá, cenovo optimálna cesta do sveta PC automatizácie
Naše embedded balíky pre PC-based automatizáciu sú založené na robustnom a bezúdržbovom priemyselnom PC Nanobox PC SIMATIC IPC227D a Microbox PC SIMATIC IPC427C / 427D alebo Panel PC SIMATIC IPC277D a SIMATIC HMI IPC477C (PRO) / 477D a SIMATIC S7-MEC embedded kontrolery. Prichádzajú pripravené na prevádzku, s predinštalovaným a predkonfigurovaným SIMATIC WinAce RTX (F) riadiacim softvérom a / alebo s SIMATIC WinCC (SCADA, flexibilné, Advanced) vizualizačným softvérom.
Viac informácií (angl.)

HMI zariadenia pre špeciálne požiadavky

SIMATIC HMI: V každom momente správny HW

Ponuka SIMATIC HMI obsahuje aj špecifické prístroje určené pre bezúdržbovú prevádzku, prevádzku vyžadujúcu špecifické certifikáty ako aj štandardné upravené produkty.  Siemens ponúka zariadenia s čelami z nerezovej ocele pre potravinársky priemysel. Pre prevádzky s mimoriadne náročnými podmienkami máme k dispozícií zariadenia prachotesné a vodotesné proti striekajúcej vode vďaka robustnému hliníkovému puzdru vo vysokom krytí IP65.
Viac informácií (angl.)

HMI softvér

HMI softvér v TIA portály

Jeden softvér pre všetky HMI úlohy
SIMATIC WinCC v Totally Integrated Automation Portály (TIA Portal) je súčasťou nového, integrovaného inžinierskeho softvéru, ktorý ponúka jednotné inžinierske prostredie pre programovanie a konfiguráciu riadiacich systémov, vizualizácie a pohonov.
Viac informácií (angl.)

SCADA System SIMATIC WinCC

Procesná vizualizácia s Plant Intelligence
Náš SCADA systém ponúka maximálnu funkcionalitu a priateľské užívateľské rozhranie. S týmto konfigurovateľným a škálovateľným systémom máte výhodu absolútnej otvorenosti pre kancelárske ako aj výrobné prostredie. Integrovaná procesná databáza a Plant Intelligence Vám zabezpečia transparentnosť výroby. Množstvo opcií zlepšuje rozsah už tak širokého spektra aplikácií.
Viac informácií (angl.)

Customized automation - Prispôsobenie zákazníckym požiadavkám

Šité na mieru Vašim potrebám
SIMATIC customized produkty Vám ponúkajú kvalitu a funkcionalitu ktorú práve vyžadujete na zabezpečenia jedinečnosti Vašich automatizačných riešení. Pre tento účel je možné prispôsobiť naše vyskúšané a otestované štandardné produkty (napr SIMATIC IPC, HMI a S7), na obraz potrebný pre splnenie vašich požiadaviek: od drobných konštrukčných zmien až po OEM riešenia na kľúč.
Viac informácií (angl.)