SIMATIC PC a SIMATIC PG

Obsah tejto stránky

Priemyselné PC SIMATIC

  • Panelové PC SIMATIC

  • SIMATIC Rack PCs

  • SIMATIC Box PCs

  • Priemyselné LCD- monitory

Programovacie prístroje SIMATIC

  • SIMATIC Field PG


Priestor v blízkosti strojov je náročný drsný svet priemyselných PC SIMATIC. Prístroje SIMATIC PC sú k dizpozícii v troch rôznych konštrukčných vyhoto­veniach, sú rozšíriteľné o prídavné komponenty a možno ľahko integrovať do špecifických zákazníckych riešení.

SIMATIC PG sú kompletne vybavené programovacie nástroje pre kompo­nenty priemyselných riadiacich systémov SIMATIC so všetkých potrebnými komunikačnými rozhraniami, káblami a a programovacím softvérom, nainštalovaným pre okamžité použitie na pevnom disku.

Panelové PC SIMATIC

V troch vyhotoveniach pre najrozmanitejšie požiadavky od cenovo výhodných PC 577, cez robustné a kompaktné PC 677 až po flexibilné PC 877 s fóliovou klávesnicou alebo dotykovým ovládaním.

SIMATIC Rack PCs

SIMATIC Rack PC sú flexibilné systémy priemyselných PC pre výkonné a priestorovo optimalizované aplikácie s montážou do 19"- vých rámov.

SIMATIC Box PCs

SIMATIC Box PC sú maximálne kompaktné a robustné. Sú vhodné pre montáž do rozvádzačov a skriniek riadenia, a to najmä v blízkosti strojov.

Priemyselné LCD- monitory

K dispozícii sú v dvoch typových radoch, ako moderné panely SIMATIC Flat alebo osvedčené SCD- monitory vo variantoch Desktop, na zabudovanie a do montážneho rámu, s alebo bez obslužných funkcií.

SIMATIC Field PG

Programovacie prístroje SIMATIC sú mobilné inžinierske stanice na projektovanie, programovanie, uvádzanie do prevádzky a servis. Sú to robustné prenosné priemyselné PC s integrovanými komunikačnými rozhraniami SIMATIC a s už nainštalovaným softvérom pre inžinierske činnosti SIMATIC STEP 7.