Close share layer

Zdieľajte túto stránku on...

Siemens Servis a údržba

V prípade potreby servisného zásahu alebo technickej podpory na produktové spektrum v oblasti automatizačnej techniky a pohonov nás môžete kontaktovať 24/7 na nasledovnej adrese:

Online podpora

Online podpora Siemens

Okamžite prístupné a názorné informácie, ktoré sú k dispozícii online. Siemens Industry Online Support poskytuje všetko, čo potrebujete – umožňuje dokonca zdieľať know-how, skúsenosti a nápady s ostatnými užívateľmi.

Náhradné diely

Náhradné diely Siemens

Siemens Servis pre priemysel ponúka expresné dodávky Siemens náhradných dielov pre Sinamics, Micromaster, Masterdrive, Simovert, G110, G120, G130, G150, G180, S120, Dynavert, Perfect Harmony, GH150, GH180, Sinumerik840D, 840Dsl, 840Di, 840Disl, 828D, 810D, 802D, 802Dsl, Simatic S5, Siematic S7, Sinumerik, PCS7, PLC Siemens, Logo! Siemens.

Pre najvyššiu disponibilitu zariadenia Vám odporúčame optimalizáciu dodávky Siemens náhradných dielov. Dlhoročné skúsenosti a vlastné know-how v oblasti prediktívnych dodávok náhradných dielov nám umožňuje minimalizovať vaše prestoje vo výrobe.

Pre viac informácií kontaktuje náš Hotline

Údržba

Efektívny process údržby, definované reakčné doby, vyššia disponibilita strojov a zariadení

Servisné zmluvy

Servisné zmluvy Siemens

Servisná zmluva zaisťuje vysokú mieru zabezpečenia, ktorá je dnes nepostrádateľná vo všetkých odvetviach. Balíčky špeciálne prispôsobených služieb údržby znížia prestoje a náklady na údržbu.

Pre viac informácií kontaktujte prosím nášho Service managera:
Ondrej Supek
ondrej.supek@siemens.com