Energy

Энергетика

Успішне подолання проблем в сфері енергетики

Енергетичні системи змінюються - швидко і радикально. Змінюється також і важливість окремих енергетичних ресурсів і можливостей для вироблення, передачі і розподілу електроенергії. Сам же процес виробництва електроенергії набуває все більш децентралізований характер, в результаті чого управління енергомережами стає все більш складним. Поряд з цим, світове споживання енергії продовжує рости.

Для того, щоб успішно вирішувати ці завдання, необхідні сучасні продукти, рішення та послуги по всьому ланцюгу створення вартості: широке портфоліо продуктів і рішень, а також цифрові технології дозволяють нам робити свій внесок у створення енергетичного майбутнього. Пропозиція Siemens включає ультрасучасні компресора, турбіни і генератори електроенергії, віртуальні електростанції і рішення по управлінню електромережами, а також інноваційні рішення для зберігання даних.

Energy Management

Електроенергетика

Power Generation

Виробництво енергії


Партнер для ефективної енергетичної інфраструктури

Ми є одним із провідних світових постачальників продуктів, систем, рішень та послуг в області ощадливої, надійної та розумної передачі та розподілу електроенергії

Будучи  надійним партером у сфері створення ефективної та стійкої енергетичної інфраструктури, ми пропонуємо промисловим компаніям рішення від систем низьковольтних розподільчих інтелектуальних мереж, до систем автоматизації енергозабезпечення промислових підприємств та систем високовольтної передачі енергії.

 Більше

Siemens  - Ваш надійний партнер у питанні виробництва електроенергії

Ми пропонуємо широкий спектр продуктів, рішень та послуг в першу чергу для екологічного, ощадливого та стійкого виробництва електроенергії.
Нашими клієнтами є енергогенеруючі компанії, незалежні виробники електроенергії та тепла в системах децентралізованої генерації, генеральні підрядники та інжинірингові компанії в сфері енергетики, а також підприємства нафтогазової, паперової, металургійної промисловості та АПК.

 Більше