Про нас

Siemens AG (Берлін і Мюнхен) - це міжнародний технологічний концерн, який протягом більш ніж 170 років є синонімом технічної неперевершеності, інновацій, якості, надійності та глобальної присутності. Компанія працює більш ніж у 200 країнах, приділяючи особливу увагу напрямками електрифікації, автоматизації та дігіталізації.

Дочірнє підприємство  з 100%-ою іноземною інвестицією "Сіменс Україна" – одна з провідних промислових компаній України. Постачає обладнання, технології та комплексні рішення для ключових галузей української економіки: промисловості, енергетики, транспорту та будівельної галузі.

Siemens є одним із провідних світових постачальників продуктів, систем, рішень та послуг в області виробництва, ощадливої, надійної та інтелектуальної передачі та розподілу електроенергії. Будучи надійним партером у сфері створення ефективної та стійкої енергетичної інфраструктури, ми пропонуємо промисловим компаніям рішення, що сягають від систем низьковольтних розподільчих інтелектуальних мереж, до систем автоматизації енергозабезпечення промислових підприємств та систем високовольтної передачі енергії.

Сьогодні Siemens у своїй діяльності все більше фокусується на дігіталізіції, оскільки додана вартість для наших клієнтів все частіше знаходиться у царині програмних рішень, цифрових сервісів та платформ. Ми прагнемо максимально використовувати можливості, що пропонують сучасні цифрові технології. Враховуючи вимоги наших замовників, ми пропонуємо сьогодні та розробляємо для майбутнього продукти, системи, рішення та послуги для всього життєвого циклу та всіх галузей промисловості. Будучи надійним партнером, ми поставляємо інноваційні та інтегровані технології та маємо експертні знання у галузі, що дозволяє підвищити конкурентоспроможність наших клієнтів та забезпечити їм стійкий ріст.

Siemens є провідним постачальником безпечних, надійних, енергозберігаючих та екологічно чистих рішень для будівель та інфраструктури. Будучи технологічним партнером, консультантом та постачальником, ми пропонуємо рішення для пожежної безпеки, охорони, систем опалення, вентиляції, кондиціонування, а також для автоматизації та управління.

Siemens  об'єднує усі рішення в області пасажирських та вантажних перевезень, а також рейкових транспортних засобів, систем залізничної автоматизації та електрифікації, дорожньої техніки та ІТ рішень. Наші рішення та послуги забезпечують найвищу надійність транспортної та міської інфраструктури.

Компанія "Сіменс Україна” була заснована у 1997 році. З 1992 по 1997 рік в Україні діяло офіційне представництво Siemens AG. Центральний офіс компанії знаходиться у Києві; регіональні філії діють у Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та Кривому Розі.

Система управління якістю ДП «Сіменс Україна» сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000.