Система Compliance в компанії Сіменс

Бути відповідальною компанією - основний принцип ведення нашого бізнесу. Впроваджуючи систему Compliance, ми хочемо зробити Compliance невід'ємною частиною мислення і діяльності всіх наших співробітників.

Дотримуватись принципів чесності для компанії Сіменс означає вести свою діяльність у відповідності з корпоративними цінностями «відповідальність - досконалість - інновації» за будь-яких обставин. Ключовим елементом чесного бізнесу є Compliance: відповідність законодавству і нашим внутрішнім положенням. Ми не допускаємо корупцію і порушення принципів добросовісної конкуренції.

Система Compliance в компанії Сіменс включає в себе три блоки: Запобігати, Виявляти, Реагувати, які є комплексними діями, що забезпечують ведення нашого бізнесу відповідно до законодавства, а також наших внутрішніх принципів і правил.

Система Compliance в компанії Сіменс


Правила ділової поведінки

"Правила ділової поведінки є виключно важливим документом компанії Сіменс. Вони містять основні принципи і правила, якими ми керуємося як усередині нашої компанії, так і у відносинах з наших партнерами та громадськістю. Правила ділової поведінки є тією базовою платформою, в рамках якої компанія Сіменс і кожен її співробітник приймають рішення. Кожен співробітник концерну Сіменс у всьому світі повинен знати ці принципи і правила та дотримуватися їх в обов'язковому порядку. Кожен керівник зобов'язаний забезпечити дотримання Правил ділової поведінки своїми підлеглими та бути для них особистим прикладом. Керівники повинні не тільки знати Правила ділової поведінки, але й підкреслювати їх важливість своїм підлеглим. Правила ділової поведінки засновані як на міжнародних і загальноприйнятих конвенціях про дотримання прав людини та боротьби з корупцією, так і на законодавчих нормах. З першого дня існування концерну Сіменс його діяльність ґрунтується на бізнесі, інженерно-технічному досвіді, новаторських рішеннях і бездоганній якості. Поряд зі стійким розвитком і відповідальним підходом до ведення бізнесу, концерн Сіменс буде продовжувати керуватися такими ж принципами, які стали невід'ємною частиною нашої культури."

Джо Кезер, Президент и Генеральний директор Сіменс АГ

Функція "Скажи нам" ("Tell Us")

Функція "Скажи нам" дає можливість співробітникам компанії Сіменс, а також замовникам, постачальникам та іншим діловим партнерам повідомляти про порушення правил ділової поведінки (конфіденційно і, при бажанні, анонімно) в будь-який час дня і ночі, з будь-якої точки світу.


Омбудсмен

Омбудсмен компанії Сіменс є головним контактом для надання інформації про порушення при веденні бізнесу. Повідомлення може бути подано англійською або німецькою мовою.

Юридична фірма «von Máriássy Dr. von Stetten Rechtsanwälte»

Пан Андреас фон Маріассі

Tel.: +49 89 24 20 56 80

siemens-ombudsmann@rae13.de