Інтегровані транспортні системи

Транспорт

Використовуючи гасло «Абсолютна мобільність», наш дивізіон переслідує мету об'єднати між собою різні транспортні системи для забезпечення ефективнішого переміщення товарів та пасажирських потоків. «Абсолютна мобільність» об'єднує досвід управління рухом на залізниці та автомобільному транспорті з рішеннями для логістики аеропорту, поштової автоматики та залізничної електрифікації. Ми виготовляємо пересувний склад для трамвайних систем, метрополітену, приміського та магістрального залізничного сполучення.

Наш дивізіон пропонує своїм клієнтам продукти і послуги у наступних сферах:

Інфраструктурна логістика

Об'єднує в собі рішення для аеропортів/авіаліній та поштових операторів. Для аеропортів/авіаліній ми пропонуємо системи сортування багажу і вантажно-розвантажувальні лінії для вантажу. Для поштових операторів ми пропонуємо рішення у сфері сортування листів і машини сортування посилок, а також рішення для розпізнавання адрес і поштових кодів.

Залізнична автоматика

У портфель рішень входять системи рахунку осей, мікропроцесорної централізації (МПЦ) та інтервального регулювання руху (ETCS), а також рішення для промислових підприємств у сфері сортування вагонів.

Пересувний склад

Виробництво рухомого складу для експлуатації в системах міського рейкового транспорту і на залізниці, а також повний спектр послуг з обслуговування і постачання компонентів (деталей). До лінійки продуктів входять: пасажирські вагони, потяги за технологією RailJet, потяги із розподіленою тягою, високошвидкісні потяги, трамваї, потяги метро.

Управління трафіком

Ми пропонуємо нашим клієнтам передові рішення у сфері управління рухом, які включають:

  • системи управління міським та міжміським рухом;

  • організацію відкритих і закритих парковок;

  • паркомати;

  • електронні системи стягнення дорожнього мита;


Комплексні системи

Рішення складних транспортних задач – це наша робота. Ми об'єднуємо різні транспортні системи в єдиний механізм із збільшенням ефективності та зниженням витрат на експлуатацію. Наша мета – готове рішення з одних рук.

Електрифікація

У нашій компетенції знаходиться весь процес від стадії проектування, до запуску в експлуатацію. Ми проводимо розрахунки, виходячи з умов та інтенсивності експлуатації, клімату та, звичайно, побажань замовника. Лінійка продуктів включає елементи контактної підвіски, електрообладнання для тягових підстанцій постійного та змінного струму, системи захисту та управління тяговими підстанціями і контактною мережею.