18 вересня 2018 р.

Чи можна навчити старі будівлі новим трюкам?

Все більше і більше міст у всьому світі ставлять перед собою подвійну мету – звести обсяги викидів до мінімуму і при цьому стати максимально енергоефективними. Головна роль в процесі досягнення цієї амбітної мети належить розумним рішенням. А яким же чином такі рішення впливають на стару міську інфраструктуру і будівлі? У Брюсселі модернізація і вдосконалення існуючих будівель є одним із найбільш перспективних напрямків оптимізації діяльності урбаністичного організму.

17 вересня 2018 р.

Ласкаво просимо до Міста 4.0

Як міста можуть використовувати перевагу цифровізації і зняти позамежне навантаження з міських служб і систем постачання ресурсів? Безшовна інтеграція даних, зібраних із використанням Інтернету речей, дозволить міській владі ефективно управляти і оптимізувати роботу базового «прошарку» міської інфраструктури. Детальніше про це розповідає Ян Шьоніг (Jan Schönig), директор департаменту міського розвитку та проектів Smart Cities Siemens AG.

11 вересня 2018 р.

Чому, щоб стати успішними, компаніям необхідно змінюватися

Siemens оголосив про реструктуризацію концерну та про плани щодо розвитку нових напрямків. Зокрема, йдеться про розширення бізнесу в сфері промислової діджиталізаціі, послуг із впровадження Інтернету речей, управління розподіленими енергосистемами і створення інфраструктури для електротранспорту. Навіщо це робиться, і як нова стратегія компанії реалізовуватиметься на українському ринку, розповідає Мачей Зєліньскі, генеральний директор «Сіменс Україна».