20 березня 2019 р.

Дрони та міськи агломерації: на що здатні маленькі залізні птахи та як зможуть покращити наше життя у мегаполісі?

Більшість статей про дрони описують доставку замовлень: а-ля «піца приземлилася на порозі вашого будинку, пакети з продуктами були доставлені з супермаркету за вашою адресою». Пишуть навіть про доставку людей – таке собі дрон-таксі. Але це лише однобокий погляд на можливості цих літальних апаратів.

13 березня 2019 р.

Електрифікація зробить світ більш інклюзивним

У 2017 році кількість людей без доступу до електрики впала менше познаки 1 мільярда осіб. Це чудова новина не тільки для тих, хто отримає доступ до товарів першої необхідності, освіти, послуг у сфері охорони здоров'я та економічного розвитку. Це також гарна новина для світової економіки. Слаборозвинені регіони зможуть стати учасниками глобального ринку лише за умови забезпечення загального доступу до сучасних видів енергії. Фундаментальне питання полягає в тому, яким чином ці регіони будуть створювати необхідні потужності. Адже, зважаючи на все зростаючу глобалізацію ланцюжка створення вартості енергії, саме ці регіони будуть відігравати важливу роль.

11 березня 2019 р.

Потенціал технології штучного інтелекту лежить в сфері промисловості

Роботи, які збирають предмети без попереднього програмування. Конвеєрні лінії на фабриках, котрі самостійно оптимізуються. Потяги і вітротурбіни, які надсилають запит на проведення технічного обслуговування, спираючись на аналіз операційних даних і технологію штучного інтелекту, здатну прогнозувати поведінку механізмів і обладнання набагато краще, аніж інженери і конструктори, які їх створили. Ці розробки відкривають широкі можливості для використання і подальшого розкриття потенціалу штучного інтелекту.