3 липня 2018 р.

Компанія Siemens уклала з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» контракт на поставку обладнання для доменної печі №9

Компанія Siemens уклала з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» контракт на поставку обладнання для забезпечення надійності та економічності роботи доменної печі №9.

9 липня 2018 р.

3D-друк запасних частин

Фахівці служби управління енергоспоживанням тепер можуть легко виготовляти окремі великі компоненти за допомогою 3D-друку. Департамент обслуговування клієнтів щойно здійснив поставку першого дослідного зразку - виготовлену за індивідуальним замовленням головку шестерні для випробувального стенду для розподільчих пристроїв з газовою ізоляцією. Вона була виготовлена ​​в найкоротші терміни за допомогою інноваційної технології 3D-друку піском. Дана подія знаменує собою початок нової ери неймовірно швидких поставок запасних частин.

13 липня 2018 р.

Цифрові технології в будівництві

Сьогодні багато говорять про застосування цифрових технологій в будівництві, а саме про цифрові двійники. Ми попросили трьох експертів поділитися досвідом в сфері інформаційного моделювання будівель (BIM) та розповісти про те, наскільки просунулась дигіталізація в будівельній галузі та чого поки що бракує цифровим двійникам будівель