16 жовтня 2018 р.

Конференція Siemens "Make Digitalization Happen": впровадження цифровізації в промисловому та енергетичному секторах

12 жовтня в Києві на кращому конгресно-виставковому майданчику країни в КВЦ «Парковий» Siemens Україна провела захід для партнерів, метою якого було не просто розкрити перспективи цифрової трансформації та потенціал для бізнесу, а й продемонструвати реальні «працюючі» кейси та реалізовані проекти в промисловому та енергетичному секторах.

16 жовтня 2018 р.

Інформаційна модель будівлі - Building Information Model (BIM)

Цифрові технології проникають в усі сфери життя. Цифровізація промисловості - яскравий тому приклад. Не оминув стороною цей тренд і галузь будівництва, у якій застосовується інформаційна модель будівлі або Building Information Model (BIM).

16 жовтня 2018 р.

Цифрове підприємство: комплексний підхід

Процес цифрової трансформації промисловості набирає обертів. У минулому році кількість цифрових систем, які обмінюються інформацією без участі людини, перевищило число мобільних пристроїв, за допомогою яких обмінюються інформацією люди. Для того щоб зберігати конкурентоспроможність, компанії повинні брати до уваги зміни, що відбуваються. Концерн Siemens йде в авангарді четвертої промислової революції і розробив комплексний підхід до впровадження цифровізації.