8 січня 2019 р.

Від фізики до цифри: як зміниться підхід до продажів

Ера промислових компаній, які мають у своєму виробничому портфелі тільки фізичні товари, завершується. Цьому є ряд причин, зокрема, зняття бар'єрів входу на раніше складні ринки. Можливість конкурувати за рахунок унікальних характеристик обладнання знижується, тож товари поступово переміщаються у площину commodity goods – стандартизованих товарів з ідентичним набором споживчих характеристик. Можна сказати, що на ринку промислових товарів зникає поняття «постачальник», а ціна стає єдиним параметром, що визначає вибір покупця.

4 січня 2019 р.

MindSphere: шлях до впровадження IoT

Здатність компаній і промислових підприємств вигравати конкурентну боротьбу вже зовсім скоро буде залежати від того, чи зможуть вони успішно провести цифрову трансформацію свого бізнесу. Технології Інтернету речей (IoT) відіграватимуть ключову роль в цих змінах, особливо у виробничому секторі. Але не всі компанії мають достатній досвід і ресурси для успішного впровадження складних IoT-проектів. Відкрита хмарна платформа MindSphere компанії Siemens призначена для спрощення запуску та інтеграції рішень IoT у виробничі та бізнес-процеси.

27 грудня 2018 р.

ДП «Сіменс Україна» уклало контракт з ПрАТ «СВС – ДНІПРО» на постачання обладнання для реконструкції підстанції ПС 750 кВ “Запорізька”

ПС 750 кВ “Запорізька” є важливим об’єктом південно-східної частини Об’єднаної енергетичної системи України, так званого великого енергетичного кільця. Ця підстанція забезпечує передачу потужності з найбільшої в Європі Запорізької АЕС та живить електроенергією промисловість та побутових споживачів Придніпров’я та України.