12 червня 2018 р.

Цифрові фортеці

У пошуках прогалин у захисті: кіберзлочинці все частіше атакують промислові об'єкти, а фахівці з безпеки щодня зміцнюють свою оборону. Siemens розробив спеціальну стратегію захисту.

20 червня 2018 р.

Цифрове перетворення переробної промисловості з пакетом «Цифрове підприємство» від Siemens

Цифрова трансформація переробних і технологічних галузей промисловості йде повним ходом. Девіз Siemens на виставці Achema 2018 - «Прискорення  цифрових перетвореннь: від інтегрованого проектування до інтегрованого виробництва».

20 червня 2018 р.

Sartorius Stedim Biotech і Siemens підписали угоду про довгострокову співпрацю в області автоматизації

Технологічна група Siemens і провідний міжнародний постачальник для біофармацевтичної промисловості Sartorius Stedim Biotech домовилися про довгострокове співробітництво в області автоматизації. Угода передбачає переважне використання Sartorius Stedim Biotech технологій автоматизації Siemens, в тому числі промислових ПК, програмного контролера S7-1500, порталу TIA і системи SCADA Simatic WinCC. Ці апаратні і програмні компоненти будуть використовуватися в різних продуктах і рішеннях, які SSB пропонує своїм клієнтам в сфері розробки і виробництва біофармацевтичних препаратів, таких як вакцини і моноклональні антитіла.