Related
Info
close

Siemens Press Award 2018

Запрошуємо вас до участі в конкурсі для журналістів Siemens Press Award 2018.

Організатор конкурсу – компанія Siemens Austria, його мета – підтримати представників ЗМІ, які доносять до суспільства інформацію про важливі технологічні розробки та інновації, що стають невід’ємною частиною нашого повсякденного життя і роблять його кращим, безпечнішим і комфортнішим.

Цього року географія конкурсу охоплює 11 країн Центральної та Східної Європи – Словаччину, Румунію, Угорщину, Ізраїль, Болгарію, Хорватію, Словенію, Боснію та Герцеговину, Чорногорію, Сербію та Україну. Siemens відзначить грошовою винагородою журналістів, які за останній рік  зробили найвагоміший внесок у висвітлення в ЗМІ теми «Цифрове майбутнє міст, промисловості та енергетики».

Для участі у конкурсі необхідно до 15 серпня 2018 року надіслати заявку разом з авторським матеріалом на тему «Цифрове майбутнє міст, промисловості та енергетики» на електронну скриньку marina.maslej@siemens.com. До конкурсу приймаються виключно матеріали, які з’явилися в національних ЗМІ (онлайн та друковані видання, телебачення, радіо тощо) у період з вересня 2017 року по 15 серпня 2018 року; для статей немає обмеження по кількості знаків, хронометраж телевізійних і радіо сюжетів не має перевищувати 5 хвилин. Заявку на участь в конкурсі може подавати автор особисто або його довірений представник (на підставі письмово дозволу автора).

Переможців визначатимуть в 2 етапи:

Регіональний етап – відбірковий. У кожній країні регіональне експертне журі у складі представника Siemens, професора політехнічного університету або представника галузевої організації і журналіста технологічної спеціалізації в ході заочного обговорення оберуть автора кращого матеріалу. Роботи оцінюватимуться за наступними критеріями:

  • Чіткий фокус на заявлену тему

  • Повнота розкриття теми

  • Чіткість та послідовність викладення матеріалу

  • Обґрунтованість та аргументація інформації

  • Аналітична компетентність автора

  • Відображення особистого погляду автора на проблему

  • Актуальність інформації: чи вперше була розкрита тема/ піднімалося питання

  • Інновації: наскільки вичерпно автор описав інноваційні технологічні рішення

  • Релевантність: як широко розкрита нагальність (необхідність запровадження) інновацій

Міжнародний етап – підсумковий або фінал. Він проводиться у Відні. Переможці регіонального етапу – по одному журналісту від країни – вирушать до столиці Австрії, де відвідають «Озерне місто Aspern»  (Aspern Smart City) і зможуть більше дізнатися про цифрові та розумні технології Siemens, які розробляються, тестуються і запроваджуються у рамках цього проекту.

Оголошення переможців конкурсу – трьох кращих журналістів за рішенням міжнародного журі – відбудеться 25 вересня 2018 року під час урочистої гала-вечері у Відні. Кожен переможець отримає грошову винагороду в розмірі 1000 євро.

По темі конкурсу:

Тема «Цифрове майбутнє міст, промисловості та енергетики» охоплює широкий спектр питань, серед яких – зростаюча роль цифровізації у промисловості; смарт-будівлі, цифрова інфраструктура,  розумні міста у широкому сенсі (smart city) у сфері житлового будівництва і муніципальному секторі; розумні мережі (smart grids), які вміють керувати передачею енергії та її споживанням, в енергетичному секторі, та інші.

Більше інформації на цю тему можна знайти на сайті Siemens.


Ingenuity for life

Ingenuity for life – оновлений логотип концерну Siemens, що означає «Винахідливість для життя», і визначення основної тенденції епохи цифрових перетворень: технологічні ноу-хау, наукова думка та інновації сьогодні затребувані, як ніколи раніше. «Винахідливість» означає інновації та «інженерне мистецтво», які досягаються у партнерстві з клієнтами. «Для життя» вказує на нашу роль у суспільстві? В довгостроковій перспективі ми намагаємося створювати цінності для наших замовників, співробітників та суспільства у цілому.

http://www.siemens.com/ingenuity-for-life/en/

Цифровізація

Курс на цифровізацію – глобальний тренд. Практично усі європейські країни вже мають власні плани розвитку цифрової економіки, цифрової інфраструктури, цифрового суспільства. В Siemens ми знаємо, як цифровізація може створити додаткову цінність для економіки і суспільства у цілому.

https://www.siemens.com/global/en/home/company/topic-areas/digitalization.html

Розумна інфраструктура

Siemens пропонує інтегровані цифрові рішення для створення інтелектуальної (старт, розумної) інфраструктури – щоб життя у містах було більш безпечним, надійними, комфортним та доступним

https://www.siemens.com/global/en/home/company/topic-areas/intelligent-infrastructure.html

Майбутнє промисловості

Рішення Siemens для цифрових підприємств допомагають знизити виробничі витрати, покращити якість продукції, збільшити ефективність і скоротити час виходу продукції на ринок.

https://www.siemens.com/global/en/home/company/topic-areas/future-of-manufacturing.html

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся до відділу комунікацій «Сіменс Україна».

Дякуємо за реєстрацію у конкурсі. Бажаємо творчого натхнення і перемоги.


You are changing from the tablet to the classic version. Do you want to proceed?