Комунальний інвестиційний форум

«Діалог з економікою – 2012»

23 листопада 2012 р.

Комунальний інвестиційний форум «Діалог з економікою – 2012»

22 листопада Німецьке товариство міжнародної співпраці (GIZ) спільно з Делегацією німецької економіки в Україні, Східним комітетом німецької економіки, а також Посольством Федеративної Республіки Німеччина провело другий щорічний захід «Комунальний інвестиційний форум. Діалог з економікою».

Метою форуму стало обговорення інноваційних рішень у сфері модернізації міської інфраструктури, що були впроваджені в містах України під час підготовки до Євро-2012. Цей чемпіонат надав країні значний позитивний імпульс для розвитку та впровадження інфраструктурних інновацій.

До діалогу долучилися представники провідних українських та міжнародних компаній, неприбуткових організацій, фондів та громадських організацій. Зокрема, зустріч відкрили Хольгер Нойвегер, керівник українського бюро Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та Александер Маркус, представник Делегації німецької економіки в Україні.

Досвідом організації міських життєвих просторів поділилися д-р Крістоф Вайль, Посол Федеративної Республіки Німеччина, та д-р Райнер Лінднер, директор Східного комітету німецької економіки.

З доповіддю «Міста, в яких варто жити. Бачення Siemens» виступив пан Корнеліус Граніг, генеральний директор «Сіменс Україна».

З доповіддю «Міста, в яких варто жити. Бачення Siemens» виступив пан Корнеліус Граніг, генеральний директор «Сіменс Україна». У своїй презентації він розкрив практичні аспекти впровадження інфраструктурних рішень майбутнього вже сьогодні. Пан Граніг зауважив:

«Без зайвих слів зрозуміло, що лише завдяки впровадженню інноваційних технологій можна зробити міста більш екологічними, підвищити якість життя городян і зменшити витрати.

Маючи широке портфоліо екологічних рішень, Siemens є глобальним лідером у сфері розробки рішень для стійкого розвитку міст. Наша багаторічна практика та наукові дослідження дозволили розробити інноваційні інфраструктурні концепції  екологічних рішень для будівництва, енергетики, транспорту, безпеки та охорони здоров’я».

Друга частина зустрічі була повністю присвячена винесеним у фокус питанням, зокрема проблемам транспорту та енергетики. З доповідями про ключові інфраструктурні інновації виступили представники чотирьох приймаючих міст Євро-2012 – Києва, Львова, Донецька і Харкова. Під час форуму представники цих міст презентували комунальні інвестиційні проекти у сфері міського транспорту та енергоефективності. Саме ці дві галузі є найбільш перспективними для розвитку міжнародного партнерства.

Модернізація міст – одне з найскладніших завдань сучасності. Крім знань про сучасне планування необхідні масштабні інвестиції, а також коректне застосування урбаністичних технологій. «Комунальний інвестиційний форум» ще раз довів, що розвиток комунального господарства залишається однією з найважливіших сфер українсько-німецького співробітництва.