«Сіменс Україна» отримала сертифікат на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008

16 липня 2012 р.

«Сіменс Україна» отримала сертифікат на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008

10-12 липня в київському та донецькому офісах ДП «Сіменс Україна» пройшов зовнішній аудит на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Аудит був виконаний австрійськими аудиторами з якості компанії Quality Austria Training, Certification and Evaluation Ltd. паном Фрідріхом Сміда та паною Анною Епштейн.

В ході проведення перевірки було встановлено повну відповідність системи з управління якостю, впровадженої в компанії у 2012 році, вимогам міжнародного стандарту. За підсумками аудиту ДП «Сіменс Україна» отримала позитивні відгуки від австрійських аудиторів, що ще раз підтверджує високу якість послуг, продуктів і рішень, що постачаються компанією. Головний аудитор пан Cміда окремо відзначив активну участь і особистий внесок співробітників компанії в успішне впровадження системи з управління якостю і високо оцінив їхній професіоналізм у своєму звіті.

ДП «Сіменс Україна» направила великі інвестиції на розробку та впровадження системи з управління якостю, що відповідає вимогам ISO 9001:2008. У найближчі дні компанія отримає сертифікат відповідності стандарту.