„Сіменс Україна” відкрила регіональний офіс у Маріуполі

30 березня 2012 р.

„Сіменс Україна” відкрила регіональний офіс у Маріуполі

Наприкінці березня відбулося урочисте відкриття нового регіонального офісу „Сіменс Україна” в Маріуполі. Він став сьомим регіональним філіалом дочірнього підприємства Siemens в Україні. На відкритті були присутні представники „Метінвест Холдингу”, комбінатів „МК „Азовсталь” і  „ММК ім. Ілліча”.

Червону символічну стрічку в новому регіональному офісі перерізали Сергій Дворник, директор філії „ІТЦ Сіменс Україна” (м. Донецьк), та Якуб Дебеф, директор департаменту „Проектний сервіс і Технології для металургії” компанії „Сіменс Україна”. „Відкриття нового офісу в Маріуполі стало черговим кроком нашої компанії на шляху зміцнення партнерства з „Метінвестом”, два найбільших підприємства якого розташовані у Маріуполі. Ми прагнемо бути ближче до наших замовників, щоб задовольнити їхні потреби від налагодження виробництва до надання сервісних послуг із урахуванням місцевих умов та у найкоротші терміни”, – зазначив Якуб Дебеф. У свою чергу представники „Метінвесту” побажали компанії „Сіменс Україна” успішного розвитку, висловивши впевненість у тому, що їхнє співробітництво у найближчому майбутньому стане ще більш продуктивним.

У рамках заходу представники „Сіменс Україна” провели ряд презентацій, ключовими темами яких стали інновації та сталий розвиток в металургії. Також фахівці компанії ознайомили присутніх з унікальним портфоліо Siemens VAI для виробництва сталі, зробивши акцент на комплексних рішеннях для металургії, електропостачанні, автоматизації та сервісному обслуговуванні обладнання протягом всього життєвого циклу металургійних підприємств. Ці рішення дозволяють зробити виробництво сталі дійсно екологічно чистим і безвідходним. А постійне оновлення існуючих установок і систем на металургійних заводах гарантує їх відповідність зростаючим економічним та екологічним вимогам, а також кон’юнктурі ринку. Щоб допомогти сталеливарним підприємствам досягти амбітних цілей, Siemens пропонує весь спектр послуг для багаторічного сталого виробництва сталі.

Із урахуванням потреб металургійної галузі співробітники „Сіменс Україна” розповіли також про продуктову лінійку Siemens для промислової автоматизації та технології приводів і про рішення для генерації та передачі електроенергії.

Головою маріупольського офісу і першою контактною особою для представників металургійних підприємств міста став Вадим Ходячих, менеджер зі збуту групи ключових замовників „Сіменс Україна”.