«Сіменс Україна» взяла участь у виставці «Електроніка та енергетика – 2012»

15 вересня 2012 р.

«Сіменс Україна» взяла участь у виставці «Електроніка та енергетика – 2012»

12-14 вересня у виставковому комплексі Одеського морського порту пройшла Міжнародна виставка енергетичного і електротехнічного обладнання, енергозберігаючих технологій «Електроніка та енергетика – 2012». Серед відвідувачів виставки були як фахівці в області виробництва і монтажу обладнання, так і представники найрізноманітніших компаній і організацій, зацікавлених у впровадженні сучасних ефективних електронних та енергетичних технологій.

Команда «Сіменс Україна» представила гостям виставки повну лінійку обладнання департаменту «Промислова автоматизація і технології приводів» (IA&DT).

На виставковому стенді Siemens відбулося безліч цікавих зустрічей з партнерами («Євростройсервіс», «ІГК», тощо), ключовими замовниками («Одеський припортовий завод», «Лукойл Енергія і Газ Україна», ДП НВКГ «Зоря-Машпроект», СП «Вітмарк-Україна»), а також потенційними клієнтами та представниками ВНЗ. У відвідувачів стенду була можливість з перших рук дізнатися останню інформацію по представленому обладнанню, отримати технічні консультації, а також поспілкуватися з регіональними представниками «Сіменс Україна». У цьому році департамент «Промислова автоматизація і технології приводів» на виставці представляли Олег Бурдо, директор філії «Південний» (м. Одеса), та співробітники київського офісу Юрій Тараганскій, Андрій Токарський і Микола Кунак.