Ближче до українських клієнтів

Siemens VAI провела «Конференцію з коксохімічних та аглодоменних технологій» у Донецьку та Дніпропетровську

5 листопада 2013 р.

Siemens VAI провела «Конференцію з коксохімічних та аглодоменних технологій» у Донецьку та Дніпропетровську

Понад 160 фахівців в області коксохімічного, аглодоменного та сталеплавильного виробництва з України, Австрії, Німеччини, Фінляндії та Англії зустрілися у жовтні на конференції, організованій підрозділом «Технології для металургії» в Україні.

Для учасників з різних регіонів України конференція відбулась 22 жовтня у Донецьку та 24 жовтня у Дніпропетровську. Програма конференції включала питання виробництва коксу та окатишів, збагачення руди, передові аглодоменні технології, інноваційні енергозберігаючі та природоохоронні рішення для виробництва чавуну (MEROS та MERIM), технологію прямого відновлення Corex, а також передові рішення з автоматизації та оптимізації виробництва.

Понад 70 представників українських металургійних підприємств та холдингів відвідали «Конференцію з коксохімічних та аглодоменних технологій компанії Siemens VAI» у готельному комплексі «Вікторія», м. Донецьк

Важливою частиною конференції стали виступи запрошених гостей Бернгарда Путца, експерта з агломераційних технологій, та Крістофа Талера, експерта з доменного виробництва, що представляли компанію Voestalpine Stahl GmbH (м. Лінц, Австрія) – надійного партнера та клієнта компанії Siemens VAI. Їхні доповіді були присвячені роботі установки прямого відновлення заліза на Voestalpine Stahl GmbH. Було наголошено на значному скороченні шкідливого впливу на навколишнє середовище після впровадження установки MEROS для очистки агломераційних газів на підприємстві. Доказом цьому є чистий сніг у зимовий період навіть у безпосередній близькості до промислової зони Лінца.

Промова Корнеліуса Граніга, генерального директора ДП «Сіменс Україна», завершила офіційну частину конференції у Донецьку. Фахівці регіональних металургійних підприємств також виявили значне зацікавлення і до події у Дніпропетровську. Численні позитивні відгуки про два дні конференції було отримано в ході опитування учасників у Донецьку та Дніпропетровську. «Дякуємо за дуже корисну, цікаву та актуальну інформацію для спеціалістів. Вдалий формат наради. Чекаємо нових рішень!» - був коментар Валентина Захарченка, головного доменщика об’єднання підприємств «Металургпром». Віталій Найден, начальник конструкторського бюро ПАО «НКМЗ», згадав про надію на довгострокову співпрацю.

Коксохімічні та аглодоменні технології компанії Siemens VAI викликали велике зацікавлення представників регіональних металургійних підприємств на конференції у Дніпропетровську