«Новорічний прийом» для представників німецької економіки

28 лютого 2013 р.

На початку лютого 2013р. на запрошенная Делегації німецької економіки в Україні та Посольства Німеччини представники німецьких компаній, що працюють в Україні, а також представники українських органів влади та установ відвідали традиційний «Новорічний прийом», який пройшов в Посольстві Німеччини. Компанія «Сіменс Україна» виступила ексклюзивним спонсором зустрічі.

Гостей приймали посол Федеративної Республіки Німеччини д-р Крістоф Вайль і делегат німецької економіки в Україні Олександр Маркус.

Почесним гостем став новий міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов. У своїй промові він підкреслив, що новий уряд буде докладати всіх зусиль для якнайшвидшого поліпшення інвестиційного клімату в країні, і висловив готовність до відкритого діалогу з німецькими компаніями, які ведуть свою діяльність в Україні.

Посол Німеччини Крістоф Вайль зазначив у своєму виступі необхідність створення політичних передумов для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС вже в листопаді цього року. Він також підкреслив, що реалізація всеосяжної Угоди про вільну торгівлю, що є невід'ємною частиною Угоди про асоціацію, стане поштовхом для подальшого поліпшення бізнес-клімату в країні і стимулюватиме потік інвестицій. Посол також зазначив, що одним із пріоритетів, на які в найближчі місяці будуть спрямовані зусилля Посольства та Делегації, стане підготовка до заснування німецько-української зовнішньоторговельної палати в Києві.

Делегат німецької економіки пан Александер Маркус підкреслив активну діяльність німецьких компаній в Україні, які будують тут свої підприємства, створюючи тисячі нових робочих місць, і подякував представникам німецької бізнес-спільноти за високу активність і хорошу роботу. Пан Маркус відзначив готовність Делегації та Посольства і надалі надавати всебічну підтримку німецьким компаніям в Україні. На закінчення він відзначив успішне співробітництво з українським урядом у вирішенні проблем німецьких компаній в Україні - до теперішнього моменту в конструктивному діалозі з українською владою, за наявності вагомих аргументів з німецької сторони, практично завжди вдавалося знаходити компроміс, який був би задовільним для обох сторін.